L 'Trofeum Mistrza Europy, który został zaplanowany w Monako w ten weekend 20 września, został ostatecznie przełożony z powodu Covid-19 ...

Ta konkurencja, która musi się przeciwstawić najlepsze pary federacji zrzeszonych w FEPA i który miał się odbyć w najbliższy weekend w Monako, w ramach organizacji Federation Sportive de Padel (Monako), musi wreszcie zostać przełożone z powodu Covid-19.

To za pośrednictwem komunikatu prasowego Sekretarz Antonio Gonçalves ogłosił to: „Ponieważ sytuacja związana z Covid-19 pogarsza się we Francji i Monako, władze zdrowotne niektórych krajów nie pozwalają swoim obywatelom podróżować tam w niektórych przypadkach lub nakładają czternastodniową kwarantannę w innych sprawach. Spowodowało to wycofanie się wielu drużyn (…) Zarząd FEPA i Federacja Sportowa Padel (Monako) wspólnie zdecydowali o przesunięciu imprezy na początek 2021 roku, jeśli sytuacja zdrowotna na to pozwoli. ”

W najlepszym razie konieczne będzie zatem poczekaj na początek 2021 roku zobaczyć początki tego konkursu, który wydaje się bardzo atrakcyjny!

Trofeum Mistrzów Europy przełożone

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!