Arce i Dal Bianco będą musieli poczekać, aby poznać swojego przeciwnika w tym Master of Queretaro w Meksyku po tym słynnym deszczu, który nie zepsuł imprezy.

Pierwsza para APT Padel Tour wykonał zadanie i zakwalifikował się przeciwko Hiszpanom Gonzalezowi i Luque w dwóch setach (6/1 6/3) i 55 minutach. Argentyńczycy będą więc wypoczęci przed finałem.

Drugi półfinał został przerwany przez deszcz. W pierwszym secie Allemandi/Aguirre prowadzili 5:1 przeciwko Barrera-Britos. Oczywiście Tito i Tolito chcieli przyspieszyć wynik tej gry groźbą deszczu. W pierwszych trzech meczach Barrera i Britos zdobyli zaledwie jeden punkt po niewymuszonym błędzie Tolito. Mecz powinien zostać wznowiony w najbliższą niedzielę o godzinie 11:18 czasu lokalnego (16:23 we Francji), a finał zostanie przełożony na XNUMX:XNUMX czasu lokalnego (XNUMX:XNUMX we Francji).

Organizacja będzie musiała żonglować nieoczywistymi warunkami pogodowymi. Ale w końcu najważniejsze zostało zachowane dzięki, mamy nadzieję, dobremu finałowi dzisiejszego wieczoru.