Raúl Marcos i Javier Garcia wygrywają FIP Star O West 2022. Hiszpanie przez cały weekend trzymali się solidnie i bez drżenia wygrali finał. 6/3 6/3

Płonący na egipskim zimnie

Juanlu Esbri i Javier Barahona wychodzą na przerwę i pokazują, że nawet jeśli nie są faworytami, zamierzają zdobyć tę Gwiazdę FIP. Raúl Marcos i Javier Garcia natychmiast wracają i zaczynają ścigać się na prowadzeniu.

Punkty są bardzo długie, a mecze często kończą się aż do „punto de oro”, ale para Marcos/Garcia wiedzą, jak zachować decydującość w ważnych momentach.

Wrażenie wizualne jest takie, że mecz jest bardzo zacięty, ale mecze dla Marcosa/Garcii trwają do 5:1. Faworyci ostatecznie kończą pierwszą rundę 6/3 i są coraz bliżej tytułu.

Marcos i Garcia za silni

Po bardzo złym meczu Juanlu Esbriego i Javiera Barahony, którzy popełnili kilka błędów, Raúl Marcos i Javier Garcia skorzystali z okazji i w drugiej minucie wypracowali sobie przewagę. Mając komplet i przerwę w kieszeni, trudno sobie wyobrazić, jak Madrynianin i Murcjanin mogli przepuścić to spotkanie.

Jednak Juanlu Esbri i Javier Barahona krzyczą “Estamos vivos” -wciąż żyjemy-. Rzeczywiście, na krótki czas wrócą po przerwie, ale w następnym meczu Marcos / Garcia zdobyli punkt.

Raula Marcosa i Javiera Garcii pozostań solidny do momentu zakończenia i wygraj FIP Star O West Cairo!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !