Jesteś gotowy? Pierwszy P2000 odbędzie się od 21 do 23 sierpnia w Padel Club du Mas w Perpignan w Ligue Occitanie. Pierwszy duży test wcześniej 5 innych P2000 w całej Francji.

W ramach wznowienia projektu Francuskiej Federacji Tenisowej, a Obwód turniejowy P6 2000 została utworzona w celu wsparcia sektora Padel, ale także w celu zastąpienia etapów FFT PADEL TOUR 2020, które zostały odwołane w wyniku kryzysu zdrowotnego.

Obwód zaczyna się zatem w jednym z płuc francuskiego padla: Club du Mas.

Jak zarejestrować się w P2000 du Mas?

Należy pamiętać, że sędzia wyznaczony przez FFT będzie zatem odpowiedzialny za P2000 w klubie Mas. Rejestracje należy przesyłać do JA:

  • yannick.safont@fft.fr
  • Tel: 0611765199

Termin rejestracji w środę 12 sierpnia o północy. Bez zbędnych ceregieli, czas zarejestrować się na ten turniej jak żaden inny.

Padel w FFT TV: pierwszy!

FFT rzeczywiście stawia dużo pieniędzy na stole, uczestnicząc nie tylko w wsparciu i organizacji P2000, ale dodatkowo zapewni Club du Mas widoczność godną największych międzynarodowych zawodów tenisowych z dostępne dla platformy FFT TV i całego zespołu audiowizualnego.

Z wyjątkiem World Padel Tour żadna konkurencja nie może pochwalić się posiadaniem tego typu środków.

W 2021 roku wszystkie etapy FFT PADEL TOUR będą korzystać z FFT TV i jego sterowni do półfinałów i finałów, nie wspominając o zespołach komunikacyjnych obecnych podczas wydarzeń.

Le Mas: klub, który przygotowuje

Pamiętaj, że powiększony zespół francuski będzie obecny przez cały tydzień przed zawodami. Sposób dla trenerów Robin Haziza (kobiety) i Alexis Salles (mężczyźni), aby wziąć puls przed światami, które normalnie zostały przełożone na początek przyszłego roku.

Kryzys zdrowotny jeszcze się nie skończył, a to, co będzie dalej, będzie zależało od ewolucji wirusa na wszystkich kontynentach.

Akademia Padla

Club du Mas to przede wszystkim akademia padla dla dzieci i dorosłych na wszystkich poziomach. Cały zespół edukacyjny klubu jest dostępny dla graczy przez całe lato, oferując kursy sportowe.

Dla młodzieży (5-15 lat) w programie są również kursy multi-rakietowe (tenis, squash, padel i wiele zajęć).

Rejestracje w aplikacji Mas.
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.