Fernando Belasteguin, oprócz tego, że jest najbardziej utytułowanym graczem w historii, imponuje fizycznie. W wieku 43 lat Argentyńczyk właśnie wygrał a drugi tytuł z rzędu na World Padel Tour z Arthurem Coello.

Dobrze fizycznie

Jeśli Bela olśniewa dwór swoim talentem i bardzo dobrze przemyślanymi strzałami, to gdzie Leyenda Pehuajó imponuje jego zdolność do organizowania bardzo intensywnych meczów przeciwko graczom, którzy czasami są o połowę od niego starsi. Co więcej w sezonie, w którym tygodnie turniejów łączą się jak nigdy dotąd!

„Fizycznie czuję się bardzo dobrze. Kiedy skończyłem Premier Padel z Mendozy wziąłem 3 dni wolnego, potem zrobiłem 15 dni bardzo ciężkiej pracy, bo wiedziałem, że od września do grudnia, przy ilości turniejów, nie dam rady trenować, więc jestem bardzo dobry”, tłumaczył Fernando Belasteguin naszym kolegom z firmy Padel Wysoki

Podczas dwóch tygodni wakacji Bela bardzo ciężko trenował, aby nie stracić rytmu fizycznego. Zastanawiamy się, kiedy Bela odpoczywa, a odpowiedź brzmi nigdy. Więc to jest sekret.

Wydaje się, że on i Arturo Coello dogadują się lepiej niż kiedykolwiek, a para wyraźnie urosła w siłę. Bela to wyjaśniła przy mikrofonie Padel Magazine ze Szwecji.

"Kłamstwa"

Ostatnio Fernando Belasteguin miał również kilka dość ciekawych słów w hiszpańskich mediach El Largero:

„W sporcie zawodowym w pewnym momencie przechodzi się przez momenty fałszu, kłamstwa, zainteresowania… a przebywanie w Pehuajó [Argentyna] daje mi wiele dobrego, bo to czyści ludzie”. Oczyszczają cię. O kim mówi Argentyńczyk?

Wreszcie w wywiadzie dla katalońskiej gazety Sport Bela przedstawił również ciekawą refleksję na temat swojej kariery:

„Dziś moja głowa nie pozwala mi cieszyć się tym, co osiągnąłem, ponieważ muszę poprawiać się z tygodnia na tydzień, aby nadal być konkurencyjnym".

Bela wygrał wczoraj swój 229. tytuł WPT.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !