Juliena Seurina i Adriena Maigreta spójrz wstecz na swoją porażkę w pierwszej rundzie Bordeaux P2 przeciwko Victorowi Mena i Francisco Ramirezowi (6/2, 6/4)

Nieoptymalne przygotowanie

Adrien : „Właśnie wróciłem po dwóch tygodniach kontuzji. Kiedy przyjechałem na kurs, bardzo bolały mnie plecy, potem doznałem kontuzji lewego pośladka, a dwa tygodnie temu przed wyjazdem do Hamburga doznałem kontuzji prawej łydki. Nie grałem w Hamburgu i nie byłem pewien co do turnieju w Bordeaux, ale starałem się zachować jak największą ostrożność i dopiero wczoraj mogłem ponownie zagrać podczas treningu na bocznych torach.

Zacząłem mecz z niewielką pewnością siebie, zajęło mi to trochę czasu. Później w drugiej połowie było już trochę lepiej, mieliśmy swoje szanse, ale przeciwko takim graczom, którzy są przyzwyczajeni do gry na tym poziomie na tych torach... Nie wpadają w panikę, gdy mają break pointy, oni też obronili dobrze zagraliśmy, popełniliśmy kilka małych błędów. Mogliśmy utrzymać się przynajmniej do sekundy, być może zasłużyliśmy na to, aby się przełamać, spróbować utrzymać się, doprowadzić do tie-breaka, ale dzisiaj oni są silniejsi od nas, nie ma co mówić.

Seurina Maigreta Bordeaux

Osobiście muszę trochę wrócić do formy fizycznej. Nie będę ukrywać, że też niedawno dowiedziałem się, że zostanę ojcem, więc być może i po tym nastąpiła reakcja. Ale hej, już się cieszę, że jestem na tym torze. Jeszcze raz dziękuję całej organizacji Betclic Premier Padel P2, Jean-Thomasowi Peyrou i Benjaminowi Tisonowi, którzy dali mi dziką kartę.

Nadal staraliśmy się dobrze bawić, nawet jeśli nie dałem z siebie 100%, ale i tak starałem się dzisiaj dać z siebie wszystko.

Bardzo rozczarowany…

Juliański : „Jestem bardzo rozczarowany, ponieważ trenuję naprawdę dobrze przez dwa lub trzy tygodnie, a odkąd tu przybyłem, nawet wczoraj, nie mam zbyt dobrych przeczuć. Biorąc pod uwagę tor i piękno Areny, chcemy wypaść dobrze, lepiej i ostatecznie jest to skomplikowane, ale to są momenty, z którymi musimy sobie poradzić. Nie rozegraliśmy wielkiego meczu, ale ostatecznie mieliśmy swoje szanse i myślę, że możemy przynajmniej spisać się lepiej w grze serwisowej. Może raz przełamie, złapie tie-breaka, a może zdobędzie seta, nie grając dobrze. 

I tam uda im się zdobyć punkty, mecze, popełniając dwa, trzy błędy, ale poradzą sobie i ostatecznie sprawy nie ułożą się dla nas zbyt dobrze. Osobiście jestem zawiedziony wrażeniami i ogólnym poziomem gry. Adrien, wiedziałem, że być może niekoniecznie był w dobrej kondycji fizycznej i być może to ode mnie zależało, czy uda mi się zająć więcej miejsca, naprawdę trochę rozpalić tę część i spróbować naprawdę w to wejść, ale nie udało mi się. ”

następujący

Adrien : „Mam pozwolenie na grę, nie ma problemu, inaczej bym nie przyszedł. Fizjoterapeuta powiedział mi, że mogę grać, że nie ma żadnego problemu. Myślę, że potrzebuję trochę czasu, aby wrócić fizycznie i przygotować się, jeśli zostanę powołany do reprezentacji Francji na Mistrzostwa Europy. To dla mnie ważny cel. 

Wiesz, jak uwielbiam tego rodzaju rywalizację i uwielbiam bronić barw mojego kraju. Jeśli zostanę wybrany, postaram się wrócić do formy na te zawody. A jeśli nie zostanę wybrany, to nie ma znaczenia, będę wspierał moich przyjaciół, aby zaszli jak najdalej. Razem z Julienem mamy dwa duże cele we wrześniu: mistrzostwo Francji i Roland-Garros. Muszę wrócić na siodło, nie jestem już bardzo młody, więc może powinienem trochę schudnąć i trochę więcej trenować. 

„Najpierw zadbam o siebie, aby być na 100%, ponieważ to prawda, że ​​jest to trochę frustrujące. Graliśmy dwa turnieje pomiędzy Barceloną i tym, w którym problem tkwi w mojej głowie. Ponieważ wiem, że niekoniecznie jestem w pełni sił, na początku jestem trochę psychotyczny, trochę się waham, brakuje mi lobów. Po drugiej czuję się lepiej, więc mecz zaczyna się trochę stabilizować, ale hej, jest już za późno. Trzeba dać z siebie wszystko od pierwszych meczów.”

Wywiad w całości:

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.