Odkryj nowości StarVie który planuje kilka wspaniałych rzeczy na 2022, w tym nowy charakterystyczny pala Bea Gonzalez i Colors Carbon!

Kolory węgla 3K

Nowości Starvie Banner 2022

Jest to zmiana kosmetyków, którą zarządza marka, która swoje palas produkuje w swojej fabryce Azuqueca de Henares w Hiszpanii. Trzy z palas z gamy Premium będą wyposażone w ten nowy kolorowy węgiel 3K. Będzie niebieski na nowym Metheora Warrior 2022, czerwony na Raptor Evolution i biały na StarVie Astrum Eris!

Nowy StarVie Astrum Eris

Metheora Starvie Astrum Eris 2022

Czekaliśmy na to od jakiegoś czasu, oto pierwsze zdjęcia sygnowanej rakiety Bea Gonzalez skończone! Astrum Erissera będzie zatem nowym palaczem 10. gracza WPT. Dzięki miękkiej piance EVA i włóknu szklanemu zwieńczonemu włóknem węglowym 3K na twarzach, zapowiada się na poręczny, wygodny pala z doskonałą wydajnością piłki.

Nowa ewolucja Raptor

Ewolucja StarVie Raptor 2022

Raptor Evolution to nowa wersja Raptora. Dzięki podwójnej grubości czerwonego włókna węglowego 3K po bokach zapewnia większą moc i rotację dzięki powierzchni Full Plane Effect. Wciąż okrągły kształt Raptor Evolution zagwarantuje Ci dużą kontrolę i zwrotność.

 Nowy wojownik Metheora 2022

Starvie Metheora Warrior 2022Rakieta Mati Diaz, Warrior, pojawia się w nowej wersji 2022. Ta kultowa rakieta marki jest dostarczana z dwiema warstwami niebieskiego węgla 3K po bokach, przezwyciężając piankę EVA Soft. W programie jest bardzo łatwy w zarządzaniu, precyzyjny, zorientowany na kontrolę, ale któremu nie zabraknie ostrości w momencie zakończenia.

Nowa Kometa i Tronix


StarVie nie zapomina graczy w fazie rozwoju, z dwoma palaczami z gamy Discovery, zpodpisana w Hiszpanii. Dwa okrągłe palisy, znowu dla maksymalnej zwrotności. Comet zapewni ci świetny wyrzut piłki, podczas gdy Tronix, z dużym sweet-spotem, pozwoli ci skorzystać z wielkiego wybaczania.

Wszystkie nowe funkcje znajdziesz w tym filmie prezentacyjnym:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !