Antonio Martins, założyciel CARTRI Padel, przewodniczy tej firmie z duszą portugalską, ale od wielu lat mającą siedzibę w Hiszpanii.

Pracowity, bardzo aktywny i zawsze poszukujący innowacyjnych rozwiązań i nowych skojarzeń, ten, który nie boi się pokonywać tysięcy kilometrów rocznie, by chwalić swoje produkty na całym świecie, jest wizjonerem, który lubi szokować i rewolucjonizować.

Dlatego też strategia handlowa firmy w naturalny sposób wybrała produkcję „100% Made in Spain” (dla linii Premium).

Jak to ujął tak dobrze: "Jakość, wsparcie dla lokalnej produkcji czy promocja hiszpańskiego przemysłu to niepodlegające negocjacjom filary Cartri, dlatego nasze zaangażowanie w „Made in Spain” ma większą wartość i znaczenie. Dlatego wszystkie nasze rakiety premium są wykonywane ręcznie w Hiszpanii, z ludzką kontrolą jakości na każdym etapie produkcji ”

Palas o nietypowych kształtach i mylących kosmetykach bawią tego kultowego CEO, który ma ambicję podbić świat już po 6 latach istnienia.

Do przyszłego tygodnia test Tamarait, chodźmy dziś na test super Cartri wolf !

Stéphane Penso Cartri Wilk i Tamarit

Okrągły… ale agresywny!

Wilk Cartri 2021

Okrągły pala o agresywnym wyglądzie zaczerpniętym z serii Premium, Wolf jest jednak stworzony do walki.

Ten ostatni, ozdobiony grafitową szarością i cynobrową czerwienią, bezpośrednio nawiązuje do ciepła, koloru, który ma charakter i reprezentuje różne i sprzeczne emocje. Kolor czerwony może reprezentować zarówno miłość, nienawiść, agresję. Wilk to idealna reprezentacja. Wciąż dość rzadko można zobaczyć głowy zwierząt, pojedyncze i oryginalne, wymalowane na twarzach pala!

Ważący w mojej kuchni 364 gramy i średnio wyważony, jest rakietą o nerwowym temperamencie, dlatego czerpie korzyści z „kandyjskiego” i odważnego kosmetyku! Ale pochodzący od Antonio Martinsa i całego jego zespołu, nie dziwi mnie to.

Waga wilka Cartri

Na papierze mamy do czynienia z modelem o atrakcyjnych cechach i godnej uwagi wydajności, który uzyskał homologację cios za ciosem.

Sito lakierowane na mat składa się z 3 warstw włókna szklanego i 2 warstw włókna węglowego (ostatnia w 12K). To idealna mieszanka, aby mieć idealna wydajność piłki przy wolnych akcjach i solidna moc przy mocnych uderzeniach.

  • Wewnętrzny rdzeń napędzany jest pianką EvaSoft biały 4 (4 warstwy pianki), aby wygenerować specjalny dotyk, który jest wyposażony w najnowsze produkty Cartri, jednocześnie zapewniając doskonałe osiągi piłki i eliminując wibracje.
  • Technologia AbsEva utrzymuje nienaruszone właściwości gumy bez uszczerbku dla wydajności. Został opracowany w celu ochrony przed możliwymi wstrząsami sztywności przez cały cykl życia pałacu.
  • Rurowa rama wykonana jest z Kevlaru i węgla 6K (CKTF), dwóch najmocniejszych materiałów stosowanych w konstrukcji samolotów. Ta kombinacja zapewnia dodatkową jędrność, która zapewnia dużą trwałość palaczowi.
  • CorePtx to unikalny proces, który został opracowany, aby zapewnić lepsze uczucie uderzenia dzięki dodatkowej elastyczności i gęstości, aby uzyskać komfort bez utraty mocy.

Cechy Cartri Wolf

Niezwykle wszechstronny pałac

Cartri pala Wilk 2021

Jest to bardzo stabilna i wystarczająco sztywna rakieta dla gracza, który tego chce zyskać kontrolę i precyzję. W grze byłem zdumiony ostrym, ostrym dźwiękiem, jaki ten pala zapewnia po każdym uderzeniu.

Kochamy to lub nienawidzimy, osobiście ta cecha jest bardzo atrakcyjna (ale znam niektórych, dla których jest drugorzędna lub nawet nieistotna). Nie ma nic wspólnego z NÓŻ, jeśli chodzi o efekt dźwiękowy, jesteśmy na doskonałym przeciwieństwie. Dużo potężniejszy niż ten ostatni, ale mniej wygodny, Wolf oferuje różne korzyści.

Bardzo dobrze rozłożony balans i kształt „redonda” sprawiają, że niewątpliwie bardzo przyjemny w użyciu i obsłudze. Tymczasem Sweet-Spot, choć zmniejszony, jest nadal znaczny, co pomoże nam mimo wszystko zrekompensować przesunięcia, których tak bardzo boi się cała amatorska sfera. Jeśli chodzi o uderzenia, wychodzą znacznie bardziej muskularne i agresywne niż ze swoim małym kuzynem, a jednocześnie są doskonale opanowane.

Pedro Melendez Cartri wilczy serwis 2021

Profesjonalny zawodnik Pedro Meléndez i jego Cartri Wolf

 

Wilk będzie szwajcarskim nożem wojskowym, doskonałym we wszystkim, przeciętnym w niczym, zwrotnym, potężnympołączenie włókien szklanych z włóknami węglowymi to prawdziwy sukces.

Policz nieco mniej niż 300 €, aby zdobyć ten mały klejnot ze standardowym wyściełanym paskiem na nadgarstek.

Oferowany dla średniozaawansowanych / zaawansowanych lub profesjonalnych graczy, jest najlepszym kompromisem dla tych, którzy nie chcą tego robić!

Stéphane Penso

Fan padel, Stéphane został oficjalnym testerem planety padel w Europie. Wszystko przechodzi przez jego fachowe ręce. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w świecie wędrówek w rakietach śnieżnych jest w stanie zeskanować Twój sprzęt od stóp do głów!