Uwaga, bolesny temat! Dziś zapraszamy Cię do opowiedzenia nam o swoich małych ranach i dużych kontuzjach. Pytanie, które wszyscy sportowcy znają tym lepiej, gdy są starsi i uprawiają swój ulubiony sport przez wiele godzin.

Kontuzje, których prawie żaden sportowiec nie uniknie, niezależnie od ich poziomu. Tam ścięgna na jaki cierpi obecnie świat nr 1 Juan Lebron to tylko jedna z wielu ilustracji tego zjawiska.

Na poziomie amatorskim, nawet jeśli „maszyna” jest używana rzadziej niż na najwyższym poziomie, brak przygotowania i nieznajomość jej ograniczeń są czynnikami sprzyjającymi kontuzjom. A czasami zdarza się, że lekceważymy ostrzeżenia wysyłane przez nasz organizm, ryzykując pogorszeniem sytuacji.

Rany wszelkiego rodzaju są stałym tematem dyskusji graczy padel, oto okazja, by dać świadectwo tym, którzy cię niepokoją. Poniższy kwestionariusz jest przeznaczony wyłącznie do napisania jednego lub więcej artykułów, bez komercyjnego wykorzystania zebranych informacji. Każdy może podać nam swoje prawdziwe imię i wiek lub nie: szczerość Twoich odpowiedzi pozwoli nam być jak najbardziej wiernym rzeczywistości.

Aby poinformować nas o swoich obrażeniach związanych z padel, nasza ankieta czeka na Ciebie TUTAJ.

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.