Oto aktualna informacja padel: Wilson Padel et Fernando Belasteguin, to oficjalnie zrobione. Firma macierzysta w Chicago ogłosiła to wczoraj wieczorem.

Podejrzewaliśmy to, kiedy to mieliśmy widoczne w stroju Wilsona, amerykańska marka ogłosiła to wczoraj, Fernando Belasteguin jest oficjalnie zawodnik WilsonaInformacje, które będziemy mieć oczekiwany półtora miesiąca, od ogłoszenia końca związku między graczem a głową.

W tej chwili brak oficjalnych informacji na temat czasu trwania i kwoty umowy. Nie wiemy więc, czy 10-letni kontrakt i 1,8 miliona euro który był zaawansowany jest potwierdzone. W każdym razie, po 10 latach pracy w Head and Asics, Argentyńczyk rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze, z marką, która ma wielkie ambicje w Padel.

Gracz, który zostaje doradca markiidź rozwinąć własną linię, dlatego oczekujemy uruchomienie nowej rakiety, co potwierdza migawka Bela z rakietą testową, która nie przypomina żadnego modelu w bieżącym zakresie. Z pewnością powinniśmy zobaczyć jego nową pala podczas wznowienia World Padel Tour u Mistrza Marbelli. Chyba że Wilson każe nam czekać dłużej ...

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.