Na początku roku wielu z Was przejmuje zarządzanie padel, pał do ręki, aby praktykować swoją pasję, ale być może także przygotować Cię do realizacji Twoich sportowych projektów na rok 2022.

La Toupie Bleue, specjalizujący się w wyjazdach sportowych padel Rozwiązania pod klucz w Europie ogłasza powrót WELCOME PADEL TYDZIEŃ TENERYFA na II i III edycję!

  • Od 26 marca do 2 kwietnia 2022
  • Od 23 kwietnia do 30 kwietnia 2022

PLAKAT 1 WPWT 2E i 3E

Unikalna koncepcja tych dwóch tygodni padel jest postęp w swojej praktyce w wakacyjnym środowisku: na przepięknej Teneryfie.

Zawartość opakowania obiecuje zarówno intensywność, jak i przyjazność dla użytkownika. Przede wszystkim oferuje unikalne usługi edukacyjne padel ... aby naprawdę pozwolić Ci zrobić krok do przodu:

  • 3h30 rytmicznych meczów „Americano”
  • 20mn nadzoru pedagogicznego w celu ukierunkowania tygodnia zajęć
  • 6 godzin lekcji grupowych (1 nauczyciel na 3 uczniów)
  • 1h30 meczów trenerskich (jak zawodowcy) na postęp taktyczny!
  • 3 godziny meczów z trenerem w parze, aby zastosować techniczne narzędzia i pracować inaczej!

Będziesz mieć również możliwość wyboru pomiędzy 3 rodzajami zakwaterowania, od prywatnej willi w Resort ***** do apartamentu w Resort **** poprzez tradycyjne kanaryjskie finki.

PLAKAT 2 WPWT 2E i 3E

Wszystkie informacje o pobycie można znaleźć ici.

Na koniec podejmujemy wszelkie środki ostrożności, w szczególności kompleksowe ubezpieczenie wraz z przedłużeniem jego zdrowia, aby poradzić sobie z kaprysami życia osobistego: pozostańcie spokojni!

Każda edycja jest otwarta dla maksymalnie 12 osób, aby zagwarantować bliskość, specyfikę nauczania i usługę szytą na miarę.

Nie czekaj dłużej, śmiało!

Remi Collat

Założyciel agencji La Toupie Bleue oferuje tematy na staże i wakacje padel w Europie. Specjalista ds. pobytu padel nie waha się przekazać nam swojej opinii na te tematy.