Podczas gdy Region Oksytania w ciągu kilku dni wita CZŁOWIEKA PADEL OPEN i najlepsi gracze padel na świecie, La Toupie Bleue rzuć 5e edycja WITAJCIE PADEL TYDZIEŃ. I po raz pierwszy wydarzenie to zagości również w regionie Occitan, a dokładnie w THEZAN LES BEZIERS.

La Toupie Bleue oferuje pobyt padel w wybuchowym programie od 6 do 12 sierpnia w zaprzyjaźnionym klubie THEZAN LES BEZIERS! TC MON PLAISIR, klub na ludzką skalę, od tego roku ma w sumie 5 utworów padel z przyjaznym klubem na świeżym powietrzu: idealna mieszanka na tydzień pełen postępów i dzielenia się!

15:XNUMX padel w ciągu tygodnia!

W programie tego intensywnego tygodnia kursy padel kolektywy i mecze oczywiście, ale przede wszystkim bardzo konkretne treści, aby jak najlepiej wykorzystać swoje padel :

 • 1 godzina dyskusji na temat Twoich oczekiwań, obaw, Twoich mocnych stron, Twoich braków i osobistego celu stażu
 • 5 sesji po 1h30 lekcji grupowych z maksymalnie trzema zawodnikami na boisku z trenerem na maksymalnie rozegrane piłki i ograniczony czas oczekiwania
 • 2 turnieje w formule „amerykańskiej” po 1h30 każdy z 20-minutową opieką trenera na zawodnika w celu uzyskania dokładnej informacji zwrotnej na temat jego obserwacji
 • 1 mecz z trenerem w jednym deblu
 • 2 mecze trenowane przy zmianie stron, jak zawodowcy (po prostu!)

Le padel w barwach Argentyny z trenerem Mario

Trener Mario z TC MON PLAISIR, który przyjechał prosto z Argentyny, przedstawi Wam padel Ameryka Południowa, kontynent, na którym (jak zapewne wiecie) padel urodził się !

Ten letni kurs jest zatem idealnym sposobem na postęp dzięki spojrzeniu i życzliwości Mario, pełnego pasji trenera!

Dostosowany rytm, aby cieszyć się latem

25 km od Morza Śródziemnego, nie ma wątpliwości, że będziesz cieszyć się ochłodzeniem się na morzu lub podziwianiem destynacji z jej charakterystycznymi miastami w Hérault: Sérignan, Vias, Agde, a nawet Savignac.

Sesje padel odbędzie się rano od 8:11 do 17:22 oraz po południu od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX, aby wykorzystać optymalne warunki gry!

Dużo więcej niż staż padel !

Jako jedyne francuskie biuro podróży, które sprzedaje i zarządza pobytami padel w Europie dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Państwu kompletny pakiet, który oczywiście można rozbudować zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Dla wszystkich znajdziesz w formule:

 • 15h padel
 • Prezent powitalny
 • Obiad w klubowej restauracji ze wszystkimi uczestnikami kursu

Opcjonalny :

 • Wynajem klimatyzowanego pojazdu, odliczenie 0, nielimitowany przebieg
 • Ubezpieczenie od wielu ryzyk z rozszerzeniem ochrony zdrowia
 • Wybrane zakwaterowanie w zależności od dostępności
 • Dodatkowe zajęciapadel

Wycena indywidualna:

PAKIET PADEL :

Na podstawie 12 osóbNa podstawie 9 osóbNa podstawie 6 osóbNa podstawie 3 osób
500 €600 €790 €1 350 €

PAKIET PADEL z wypożyczalnią samochodów:

Na podstawie 12 osóbNa podstawie 9 osóbNa podstawie 6 osóbNa podstawie 3 osób
575 €640 €850 €1 500 €

A jeśli niestety ten tydzień nie pasuje do twojego osobistego planu, szyte na miarę formuły pakietów są nadal dostępne w Hiszpanii na Teneryfie od 6 do 27 sierpnia (więcej w lipcu).

Remi Collat

Założyciel agencji La Toupie Bleue oferuje tematy na staże i wakacje padel w Europie. Specjalista ds. pobytu padel nie waha się przekazać nam swojej opinii na te tematy.