4 Padel wkrótce zainstaluje 7 kortów do padla i 9 boisk piłkarskich Le Five 5-a-side w La Courneuve, w Parc des Sports de Marville, w Seine-Saint-Denis.

Na początku roku szkolnego 2020, za nieco ponad miesiąc, piątka otworzy trzeci kompleks w 93 (po Bobigny i Aubervilliers), ale będzie to pierwszy 4Padel w Seine-Saint-Denis. To właśnie w La Courneuve wyłania się to ogromne centrum: 7 kortów do padla z wykładziną najnowszej generacji (3 sfilmowane w pomieszczeniach, 4 na zewnątrz)i 9 boisk do piłki nożnej dla pięciu osób (5 wewnątrz i 4 na zewnątrz) również wyposażony w syntetyczny najnowszej generacji - bez koralików.

Będzie więcej 2 bary sportowe za 3. połowę i 4 szatnie (2 do piłki nożnej, 2 do padla)! Wszystkie znajdują się pod adresem Marville Sports Park, dokładnie o 51 avenue Roger Salengro, 93120 La Courneuve. Aby się tam dostać, można dojechać samochodem i skorzystać z 80 miejsc parkingowych lub komunikacją miejską: autobus, Tramwaj 1, RER B.

Więcej niż czekanie na rozpoczęcie roku szkolnego! W międzyczasie wybierz się na spacer po Strona 4Padel Marville na Facebooku.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!