Nic dziwnego w grupie A.

Dwie ulubione pary wygrywają mecz.

1er mecz był przeciwko dwóm wspaniałym Matías Dias / Maxi Sánchez przeciwko Alexowi Ruizowi i Adrianowi Allemandiemu, nowej parze utworzonej dla tego ostatniego mistrza, obaj gracze z tym samym trenerem Rodrigo Ovidio. Matías Dias / Maxi Sánchez nie pozostawił szansy swoim przeciwnikom. Wygrywają 1er w mniej niż 42 minut, zadając 6-0, pokazując, że są w świetnej formie.

Nie tylko Ruiz / Allemandi grał razem przez 1ère, ale był także świetny pierwszy dla Adriana Allemandiego, który znalazł się po lewej stronie. W drugim secie Germani i Ruiz uniknęli kolejnego 6-0, przegrali mecz na końcowym wyniku 6-0 / 6-1.

Dzień otwarcia zakończył się meczem Fernando Belasteguín - Pablo Lima i Willy Lahoz - Aday Santana.

Zanim numery świata zdążyły zdobyć swoje piętno, prowadzono ich w 4-1 w 1er ustawiony, mógł wystąpić wstrząs. Ale Bela / Lima nie odpuszczają, podnoszą poziom gry i wracają, aby zdobyć punkty, aby wygrać 1er ustaw 7-5.

Drugi zestaw rozpoczyna się w ten sam sposób. Najlepsza hiszpańska para przełamuje się na prowadzenie 4-2. Ale tak jak w zestawie 1er, światowe numery po raz kolejny walczyły o powiązanie 6-6. Bela / Lima wygrywają 1 zwycięstwo w turnieju po dogrywce.

Ulubione przechodzą również do grupy B.

Juani Mieres i Miguel Lamperti przeważają nad nowym stowarzyszeniem w nowym stowarzyszeniu Cristian Gutierrez / Maxi Grabiel.

Pierwszy zestaw zaczyna się od dużej różnicy między dwiema parami. Para Mieres / Lamperti prowadzi 5-1 w mniej niż pół godziny. Jednak Maxi / Cristian szybko reagują i wracają do 5-4. Ale jest trochę za późno i Lamperti / Mieres wygrywa zestaw 6-4.

W 2th set, Juani Mieres i Miguel Lamperti dali jeszcze mniej opcji przeciwnikom i wygrali 6-2.

Drugi mecz był przeciwko Paquito Navarro i Sanyo Gutierrez z inną parą, która utworzyła finał Masters: Marcello Jardim i Lucho Capra.

Paquito i Sanyo byli bezwzględni i poprowadzili 5-1 po minutach gry 32 Uczniowie Ramiro Choya wygrywają 1er ustaw 6-3.

Drugi zestaw był kontynuowany w tym samym stylu, co światowe liczby 2, które twierdzą, że mają przewagę nad graczami 2, którzy nie mają wspólnego doświadczenia i wygrywają ten drugi zestaw 6-2.

Wydarzenie dla kobiet potwierdza, że ​​w Final Master nie ma łatwych gier

Pierwsze mecze grup 1 i 2 wymagały trzech setów, aby wyłonić pierwszych zwycięzców.

Pierwszy mecz grupy 2 zmierzył się z Cecilią Reiter przeciwko Carolina Navarro przeciwko Marty Ortega i Albie Galán. Para Galan / Ortega wygrywa pierwszy zestaw 6-1 w mniej niż 44 minut gry Reiter / Navarro nie mogli znaleźć rozwiązania, które pozwoliłoby przeciwstawić się szybkiej i agresywnej grze młodych przeciwników.

Jednak doświadczenie starszej pary pomogło im odwrócić trend w drugim zestawie i wziąć zestaw 6-3. Po godzinie i minutach akcji 34 mecz zostanie rozstrzygnięty w trzecim i ostatnim secie.

Trzeci set miał pewne wzloty i upadki, ale para Ortega / Galan ostatecznie objęła prowadzenie i wygrała 6-3. Zdobywają pierwsze punkty w grupie i zbliżają się do półfinału.

Następny mecz grupy 1 przeciwstawił Gemmę Triay i Lucię Sáinz przeciwko Patricii Llaguno i Elisabet Amatriaín. Podczas pierwszych gier 4 każda para zachowuje swoje usługi, a Patty / Eli to para, która włamuje się do 1erw piątej grze wygrywa ten pierwszy 6-2 w nieco ponad 44 minutach. W drugiej Triay / Sainz reaguje, włamuje się i prowadzi 2-0. Będzie to 2th hard set, wygrał 6-4 przez parę Gemma / Lucia. W 3e po secie Eli Amatriaín został zmuszony do zawieszenia gry po kontuzji, dając zwycięstwo Triay i Sainz. Po kontuzji Amatriain, Victoria Iglesias i Cata Tenorio zostaną zastąpione i zagrają z Alejandrą Salazar i Martą Marrero.