„Sport {padel} jest wciąż mało znany we Francji, kiedy rozmawiamy z ludźmi o padlu, pytają cię, na jakim akwenie ćwiczysz i jest spokojnie dalekie od bycia znanym wszędzie we Francji. " Nicolas Herve z Beaulieu.

Ta obserwacja menadżera 4PADEL Bordeaux pokazuje brak relacji medialnych na temat padla.

Aby temu zaradzić, co może być lepszego niż medium, które śledzi ponad 43 miliony czytelników na całym świecie? To medium nie jest medium tradycyjnym, jest nim Strona Instagram piłkarza Zlatana Ibrahimovicia.

Publiczność bez granic

Zlatan Ibrahimovic jest fantastycznym piłkarzem, ale przede wszystkim jest kluczową postacią medialną w światowym futbolu, ze swoją charyzmą i wyjątkową osobowością.

Widzowie Zlatana przechodzą obok klubów w Szwecji, Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Francji czy Stanach Zjednoczonych międzynarodowy.

Szósty najczęściej obserwowany piłkarz na Instagramie na świecie z 6 milionami subskrybentów jego strona na Instagramie jest sama w sobie bardzo wpływowym medium.

Publikuje zdjęcia ze swoich treningów i meczów, filmy z wakacji, treści reklamowe, ale także zdjęcia go grającego w padla albo kilkanowy Padel Zenter. Fantastyczny reflektor dla Padla, który odnotował wzrost liczby uczestników.

Miłość do padla

Zlatan Ibrahimovic jest pasjonatem padla. Lubi to regularnie ćwiczyć, co pokazuje ten film szwedzkiego piłkarza w jednym z jego Padel Zenter.

Padel Zenter, biznesmen Zlatan

„Z” Zlatana dla Padel Zenter. Po czterech już otwartych ośrodkach w Szwecji Zlatan ogłosił w poniedziałek za pośrednictwem swojego konta na Instagramie zbliżające się otwarcie dwóch innych ośrodków, w tym jednego w Uppsali (niedaleko Sztokholmu). Dodatkowo firma stawia na padla na wysokim poziomie, sponsorując w szczególności Ale Galan

Zlatan Padel Zenter Fields widok z lotu ptaka

Ośrodki te mają najlepszą infrastrukturę do padla z około dziesięcioma kortami halowymi firmy Zenter. Szwedzka sieć podobno rozważa ekspansję międzynarodową. Publiczność Zlatana jest atutem grupy, która rozwija się w rzadkim tempie.

Lorenzo Lecci López

Po jego nazwach możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielbicielem pasji do sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jego ambicją jest relacjonowanie największych wydarzeń sportowych (igrzysk olimpijskich i światów). Jest zainteresowany sytuacją Padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.