Klub tenisowy Auvers-sur-Oise nadal rozwija padel w swoim klubie po rozpoczęciu turnieju padel zatwierdzona pod batutą sędziego Claudie Vivier i jej zastępcy szefa Sabriny Rioja (również zawodniczka!)

Wszystkie wyniki tutaj: File-turniej-paddle-Auvers

Jérémie Campos i Loic Lepense wygrywają męski turniej, podczas gdy kobiety Sabrina Rioja i Cécile Lemaitre wygrywają turniej kobiecy.

Jeśli wśród mężczyzn para Lepense / Campos wydawała się wielkim ulubionym turniejem pomimo pary Levy / Naji, która dobrze walczyła, szczególnie w pierwszym secie, u pań zauważymy, że jest to 100% wygranych meczów w urzędnik Cécile Mistrz, który odkrył padel w Auvers-sur-Oise.

Zespoły 15 w drugiej edycji, sukces dla małego klubu bardziej niż taki mały!

Kolejnego turnieju można się spodziewać w słoneczny dzień ... Zbliżająca się komunikacja może być wykonana za jakiś czas.

Klub Auvers ponownie rozpoczyna rok sportowy z animacją w każdy środowy wieczór. Sukces jest taki, że 2th nisza ma się wkrótce otworzyć.

Sabrina Rioja

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.