Alexia Dechaume, koordynatorka misji Padel la Francuska Federacja Tenisowa, zwierzył się mikrofonowi Padel Magazine podczas Młodzieżowych Międzyligowych Mistrzostw 2022.

„Szacunek, waleczność i dobry humor”

"Jestem bardzo zadowolony z dobrej atmosfery i bardzo dobrego poziomu gry, widzieliśmy kilka niesamowitych spotkań, czasem ze zwrotami akcji. Zwycięstwo dla regionu PACA, ale trzeba powiedzieć, że było to tylko dla chłopców, ponieważ mieli przeciwko nim punkt meczowy z ligą Auvergne Rhône-Alpes. A potem był stan ducha przez te trzy dni, coś, co jest bliskie mojemu sercu i co trzeba podkreślić: szacunek, wojowniczość i dobry humor, jest bajeczny."

"Wszystko, co związane z meczami drużynowymi, kiedy grasz dla klubu lub drużyny francuskiej, wszystko, co mogliśmy zobaczyć w ten weekend, to było to, czego mogłem doświadczyć, gdy byłem młody z tenisem. To są chwile, które pozostają na całe życie".

Alexia Dechaume ITW Międzyliga Młodzieżowa 2022

„Nazwiska kapitanów drużyn chłopców i dziewcząt zostaną ujawnione w najbliższych dniach”

Francja zaprezentuje drużynę chłopców i drużynę dziewcząt na mistrzostwa Europy w Valence. Kto będzie kapitanem tych dwóch drużyn? Czy FFT zapewni obecną obecność menedżerów ostatnim razem?

OGŁOSZENIE: "Decyzja zostanie podjęta w ciągu kilku najbliższych dni. Na razie nic się nie zatrzymuje, więc dziś nie ma wyłączności, ale za kilka dni będziemy musieli podjąć decyzje. Nikt się nie zgłosił, oczywiście niektórzy starsi wyrazili chęć kontynuacji. Tak jak powiedziałem wcześniej z moim zespołem, jeździliśmy po ligach i głównie oglądaliśmy mecz, ale jeśli chodzi o organizację, to będę siedział przez kilka następnych dni, żeby to wszystko przemyśleć.

Zostałeś ostrzeżony, bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się, kto będzie kolejnym kapitanem młodych francuskich drużyn, które będą bronić francuskich barw w Valence.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.