Para Bastien Blanqué – Adrien Maigret miała dobry start wczoraj podczas FIP Rise Canet.

Rzeczywiście, po gładko przeprowadzonej grze, Francuzom udaje się wspiąć do ćwierćfinału, wygrywając swój pierwszy mecz z Zuazuą / Martinezem 6/4 7/5. Zapytani o wrażenia po zwycięstwie, dwaj trójkolorowi zwierzyli się do mikrofonu Padel Magazine.

„Mieliśmy solidną grę”

MAMA: „Hiszpanie grali bardzo dobrze. Przeszli przez tablicę kwalifikacyjną. Byliśmy zaskoczeni poziomem gry, wiedzieliśmy, że zagrają dobrze, ale zagrali bardzo dobrze. Na początku też musieliśmy przyzwyczaić się do warunków gry, ponieważ była to nasza pierwsza gra w tym turnieju. Źle potraktowani na początku gry, nadal udało nam się utrzymać nasze gry serwisowe z decydującymi punktami. Bastien następnie podniósł poziom gry przez cały mecz, był potworny. Mieliśmy całkiem solidny mecz, wygrywając w dwóch setach. »

nocleg ze śniadaniem : „Adrien gra bardziej agresywnie, co pozwala mi iść naprzód i uważam, że to absolutnie nie przeszkadza, ponieważ ostatnio graliśmy razem kilka turniejów i idzie nam bardzo dobrze, jestem z tego bardzo zadowolony. W fazie ataku jesteśmy skuteczni, ponieważ jesteśmy dwójką dobrych siatkarzy. Dobrze się rozbijamy. Na razie wszystko jest w porządku. »

"To dla mnie szansa na zabawę z Bastienem"

RANO : „Od kilku lat nie grałem z partnerem na poziomie Bastiena. Oczywiście szanuję wszystkich moich byłych partnerów, ale to dla mnie szansa, żeby móc z nim zagrać. Przystosowuje się do mnie, ponieważ będę dużo atakował i będzie manewrował głównie z lewej strony. Mam szczęście, że mam dobrą woleja i dobrą vibora i właśnie w tych punktach byłem dzisiaj bardzo silny. Komunikujemy się i staramy się wszystko ułożyć. Mam mniej przygotowań niż Bastien, ale trzymam się. »

Adrien Maigret i Bastien Blanqué zwycięzcy na P1000 w Marville

NOCLEG ZE ŚNIADANIEM: „Przed Roland-Garros pojechaliśmy do Amsterdamu, aby zagrać w FIP. Lubimy mieć tę stronę przygotowań. Kilka dni temu zrobiliśmy Marville P1000, żeby wrócić do rytmu i znów razem grać. Wygraliśmy konkurs, który jest bardzo dobry i widzieliśmy, co musimy poprawić. Dziś poszło dobrze, musi trwać dalej. »

Adrien Maigret

MAMA:  „W tej chwili jestem zmotywowany i chcę wykorzystać możliwość gry z Bastienem, aby się poprawić, więc tak, rzeczywiście jestem perfekcjonistą. Prawdą jest, że nawet jeśli wygramy w dobrym punkcie, uważam, że czasami użyliśmy o trzy strzały za dużo, gdy mam slam do slamu i robię push, który dodaje dodatkowe strzały, może to zostawić przeciwnikowi szczęście w zdobyciu punktu. Dlatego czasami nie jestem zadowolony, bo potem musimy robić cuda za sobą i robi to też Bastien. Mam wrażenie, że sprawiam mu kłopoty… Ale hej, to też moja postać (śmiech). Trzeba powiedzieć, że granie z Bastienem bardzo mnie uspokaja. Zachęcamy się nawzajem.

Duet rozegra dziś swój ćwierćfinał z rozstawionym 1 Mercadal / Mouliaa od 15:30.

To spotkanie będzie śledzone na żywo ICI.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.