[pole typu = „sukces”] Od Padela do Lyonu jest to teraz możliwe dzięki Padel Central, który oficjalnie otwiera się 22 sierpnia 2014 r. ze wspaniałymi kortami Padel. Jérôme Becasset opisuje nam ten klub z całym humorem, jaki znamy dla niego. [/ Box]

Boże Narodzenie to 22 sierpień!

Pamiętasz, jak byłeś dzieckiem tego okresu tuż przed Bożym Narodzeniem, zwłaszcza w dniu, w którym rodzice zabrali cię do sklepu z zabawkami, aby „ zrobić listę Świętego Mikołaja „? Przeżyłem to uczucie 2 w sierpniu zeszłego roku w wersji zapoznawczej. W sierpniu 22 jest wreszcie oficjalnym otwarciem Padel Central.

[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”200 ″ align =” aligncenter ”]

Odkryłem, że ten sport ma lata 3 i nie ma możliwości grania w okolicy Lyonu ... Ale tak było wcześniej. Na razie w 15 minut od domu mam Padel Central.

Laurent, właściciel miejsca, którego obraziłbym, gdybym porównał go do Świętego Mikołaja, ponieważ jest szczupły, sprawia, że ​​wizyta zaczyna się od RDC: Krótko mówiąc (gra 1 przeciwko 1), 4 brakuje zwykłe podwójne, najnowocześniejsze podłogi z oświetleniem LED najnowszej generacji, przestronne szatnie i strefa relaksu na środku kortów.

Ok, są dwa korty do badmintona, ale nie było go na mojej liście Świętego Mikołaja. W każdym razie biorę!

Na górze ogromny bar z antresolą z widokiem na korty. Wyobrażamy sobie, że już popijamy pół z umiarem (lub nie ...) oglądając gry na podłodze poniżej. W tle inny kort do badmintona. Po lewej stronie baru znajduje się proshop, rakiety śnieżne i torby znanych i działających marek. Klub jest po prostu magiczny jak na Boże Narodzenie!

Laurent opowiada mi o salach konferencyjnych i seminariach, ale przyznaję, że mój umysł pozostał na parterze ...

W Padelistycznym kalendarzu Lyonnais święta przypadają na 22 August w 17h30, dzień i godzinę otwarcia Padel Central Lyon, i chociaż raz Święty Mikołaj będzie obecny i zachwycony, widząc was wielu rozpakowanych prezent! Może zapłaci ci drinka po twojej grze ... Cóż, jeśli naprawdę ...

Wesołych Świąt, a raczej Happy Padel!

[autor image = ”https://padelmagazine.fr/wp-content/uploads/2014/08/jerome-becasset.jpg”] Jérôme Becasset jest jednym z lojalnych czytelników Padel Magazine, Gracz i pasjonat tego sportu, opowiada nam o swoich epickich epizodach we Francji, Hiszpanii i innych krajach. [/ Autor]
Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine, Obraźliwy we wszystkich tematach świata Padel, wraca na wiele tematów z zawsze uważnym okiem.