[typ pola = „sukces”] Od Padel w Lyonie jest to teraz możliwe dzięki Padel Central, który oficjalnie otwiera swoje podwoje 22 sierpnia 2014 roku ze wspaniałymi kortami do padla. Jérôme Becasset opisuje nam ten klub z całym humorem, jaki go znamy. [/ Box]

Boże Narodzenie to 22 sierpień!

Pamiętasz, jak byłeś dzieckiem tego okresu tuż przed Bożym Narodzeniem, zwłaszcza w dniu, w którym rodzice zabrali cię do sklepu z zabawkami, aby „ zrobić listę Świętego Mikołaja "? Przeżyłem to uczucie 2 sierpnia zeszłego roku w podglądzie. 22 sierpnia to wreszcie oficjalne otwarcie Padel Centralny.

[src googlemap = ””Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”200 ″ align =” aligncenter ”]

Odkryłem ten sport 3 lata temu i nie sposób grać w regionie Lyonu… Ale to było wcześniej. Ponieważ teraz 15 minut od domu, mam Padel Centralny.

Laurent, właściciel miejsca, którego obraziłbym, gdybym porównał go do Świętego Mikołaja, ponieważ jest szczupły, sprawia, że ​​wizyta zaczyna się od RDC: Krótko mówiąc (gra 1 przeciwko 1), 4 brakuje zwykłe podwójne, najnowocześniejsze podłogi z oświetleniem LED najnowszej generacji, przestronne szatnie i strefa relaksu na środku kortów.

Ok, są dwa korty do badmintona, ale nie było go na mojej liście Świętego Mikołaja. W każdym razie biorę!

Na górze ogromny bar z antresolą z widokiem na korty. Wyobrażamy sobie, że już popijamy pół z umiarem (lub nie ...) oglądając gry na podłodze poniżej. W tle inny kort do badmintona. Po lewej stronie baru znajduje się proshop, rakiety śnieżne i torby znanych i działających marek. Klub jest po prostu magiczny jak na Boże Narodzenie!

Laurent opowiada mi o salach konferencyjnych i seminariach, ale przyznaję, że mój umysł pozostał na parterze ...

W padelistycznym kalendarzu Lyonnais Boże Narodzenie przypada 22 sierpnia o godzinie 17:30, w dniu i o godzinie otwarcia Padel W centrum Lyonu i tym razem Święty Mikołaj będzie obecny i zachwycony, widząc, jak wielu z was rozpakuje swój prezent! Może nawet kupi ci drinka po meczu… Cóż, jeśli naprawdę istnieje….

Wesołych Świąt, a raczej Wesołych Padel !

[autor image = ”https://padelmagazine.fr/wp-content/uploads/2014/08/jerome-becasset.jpg”] Jérôme Becasset jest jednym z lojalnych czytelników Padel Magazyn. Gracz i pasjonat tego sportu, opowiada nam o swoich eposach padla we Francji, Hiszpanii i innych miejscach. [/ Autor]
Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazyn. Ofensywny na wszystkie tematy świata padla, do wielu tematów powraca z zawsze świadomym okiem.