Padel Magazyn - nie ma ucieczki. Każda myśl, każde doznanie, każda emocja, każde doświadczenie zmierza do jednego celu: Trofeum Piramid.

DSC02250

Podczas 17h30, w czasie metropolii, Olivier Malaval, dyrektor sportowy słynnego klubu piramid w Port-Marly, wydaje się początkiem działań wojennych z tak długo oczekiwanym losowaniem przez uczestników. Aby uniknąć nieporozumień, Olivier Malval, sam zaangażowany w ten turniej, przyniósł niewinne ręce do przeprowadzenia losowania.

Pod oczamiDSC02249Z kamery obserwującej każdą nieregularność drżenie rąk pogrążyło się w zatoce bez siatki. Wrócili do 6 kawałek papieru, w którym wymieniono nazwiska zespołu. Każda losowana para została natychmiast przypisana do puli.

Gracze 12, pary 6 reprezentujące najlepsze w regionie, w końcu biorą udział w wielkim turnieju.

Jak tylko zostanie ogłoszony wynik kury, Padel Magazyn dowiaduje się, że niektórzy gracze, jak Nicolas Houard, już próbują zdestabilizować przeciwników swojej kury… to obiecuje!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.