Wszystkie ligi i kluby rozpoczynają tworzenie padel zwiększyć aktywność padel w klubach. Kolej na klub padel św.Cypriena (66).

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Aby wesprzeć swój projekt rozwoju i struktury padel, Klub " Grand Stade Capellans »Ze St Cyprien (66) gościł w zeszłym tygodniu a padel dla wykwalifikowanych nauczycieli tenisa FFT: instruktorów tenisa DE / BE1 oraz nauczycieli tenisa DES / BE2.

Ten odbył się w dni 4 pod przewodnictwem « Padel Tennis Academy », Organizacja szkoleniowa specjalizująca się w padel i wsparcie klubów od wielu lat.

Cédric Carité wyjaśnia nam, że „ten rodzaj treningu pomaga zwiększyć aktywność padel„W centrach.

Wiele dużych klubów z całej Francji apelowało do " Padel Tennis Academy »Aby ich wspierać: Paryż, Lyon, Marsylia, Tuluza, St Jean de Luz, Perpignan, Lilles, Clermont-Ferrand, Bordeaux, Laval…

Dzieci, które były na wakacyjnym kursie na miejscu, mogły skorzystać z odkrywania i inicjacji podczas tego intensywnego treningu, ale prowadzone w przyjaznym duchu.

Zlokalizowany "rue de Verdi, 66 750 St Cyprien, klub jest dostępny pod numerem 04 68 37 32 00 w celu uzyskania dalszych informacji. Dwóch absolwentów DES (BE2) to Olivier ROUDIERES (06 09 88 37 08) i Céline ANDRIEU (06 12 55 13 10).

[typ pola = ”informacje”]Padel Tennis Academy można skontaktować się pod numerem 06 61 68 55 98 lub e-mailem cedric @padeltennisacademy.fr[/ box]

Chcesz poprawić? Odkryj książkę Alaina Henry'ego i Cédrica Carité:

Od tenisa do padel

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.