Wszystkie ligi i wszystkie kluby rozpoczynają trening padla w celu zwiększenia aktywności padla w klubach. Wokół klubu Padel Saint Cyprien (66).

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Aby wesprzeć projekt rozwoju i struktury padla, klub „ Grand Stade Capellans Of St Cyprien (66) poprowadził w ubiegłym tygodniu kurs instruktażowy Padel dla absolwentów nauczycieli tenisa FFT: instruktorów tenisa DE / BE1 - i instruktorów tenisa DES / BE2.

Ten odbył się w dni 4 pod przewodnictwem « Padel Tennis Academy ", Specjalistyczna organizacja klubów trenerskich Padel i coachingowych od wielu lat.

Cédric Carité wyjaśnia, że ​​„ten rodzaj treningu może zwiększyć aktywność padla” w ośrodkach.

Wiele świetnych klubów z całej Francji wezwało „Padel Tennis Academy”, aby im towarzyszyć: Paryż, Lyon, Marsylia, Tuluza, St Jean de Luz, Perpignan, Lille, Clermont-Ferrand, Bordeaux, Laval ...

Dzieci, które były na wakacyjnym kursie na miejscu, mogły skorzystać z odkrywania i inicjacji podczas tego intensywnego treningu, ale prowadzone w przyjaznym duchu.

Do klubu, który znajduje się przy ulicy Verdi, 66 750 St Cyprien, można dotrzeć do 04 68 37 32 00 w celu uzyskania dalszych informacji. Dwoma absolwentami DES (BE2) są Olivier ROUDIERES (06 09 88 37 08) i Céline ANDRIEU (06 12 55 13 10).

[box type = ”info”] Padel Tennis Academy można uzyskać pod numerem 06 61 68 55 98 lub pocztą elektroniczną cedric@padeltennisacademy.fr[/ box]

Chcesz poprawić? Odkryj książkę Alaina Henry'ego i Cédrica Carité:

Od tenisa do padla

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.