Do sedna sprawy po stronie Beausoleil dochodzimy wraz z rozpoczęciem głównego losowania autostrady A1 Padel France Open w najbliższy poniedziałek.

W kwalifikacjach nie było niespodzianek, dlatego na początek powinniśmy spodziewać się kilku dobrych meczów zdjęcie ten poniedziałek. Należy pamiętać, że jedyna zarejestrowana para francuska, Valsot / Piacentile, przegrała już w momencie przystąpienia do rywalizacji w pierwszej rundzie przedpremier.

Dzisiaj zobaczymy kilka nowe pary w pracy, jak Barrera / Rolla i De Pascual / Del Moral. Publiczność będzie mogła śledzić także debiut w rozgrywkach niepokonanych Aguirre i Alfonso, dwóch zawodników, którzy przyzwyczaili nas do wielu widowisk. O swój udział w wyścigu Argentyńczycy zmierzą się z Zamorą / Gonzalezem. Czy uda im się odnieść kolejne zwycięstwo?

Dzisiejszy program:

Tabela :

Aby śledzić mecze:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !