Do wspaniałego widowiska doszło podczas ćwierćfinału zawodów A1 New York Grand Master w samym sercu Central Parku. Znamy już plakaty półfinału.

Marzenie Paragwajczyka

Jako pierwsi do półfinału zakwalifikowali się Martin Abud i Santiago Frugoni, autorzy bardzo ważnego meczu z rozstawionymi z numerem 4 Agustinem Torre i Julio Julianoti. Zwycięstwo w trzech 6/2 3/6 7/5. Dla Paragwajczyka Martina Abuda będzie to pierwszy półfinał na torze A1.

MARTIN ABUD SANTIAGO FRUGONI A1 WIELKI MISTRZ NOWEGO JORKU

Abud i Frugoni zmierzą się z Leonelem Aguirre i Adrianem Allemandim, którzy również zostaną wciągnięci do przedłużonego meczu ćwierćfinałowego z Antonio Luque i José Luisem Gonzalezem. Prawdziwa ulga dla obu zawodników, którzy przegrali pierwszego seta 7/5 i zostali wciągnięci w tie-break w drugim akcie. Po wygraniu drugiego seta, w decydującym secie grali Aguirre i Allemandi. Wynik końcowy: 5/7 7/6 6/2.

Spotkanie w Abud/Frugoni-Aguirre/Allemandi będzie pierwszym spotkaniem, które rozpocznie się o godzinie 15:XNUMX czasu lokalnego (21:XNUMX czasu paryskiego).

Le clasico

W drugiej części tabeli znajdziemy metronomy Dal Bianco i Arce. Bez problemu poradzą sobie w ćwierćfinale z parą Rolla/Melgratti, 7 / 6 6 / 1. Po zwycięstwie na godz Padel Otwarte w Panamie, Franco Dal Bianco i Maximiliano Arce, czy uda im się zdobyć w tym sezonie dziewiąty tytuł koronacyjny?

Z numerami jeden na torze zmierzą się Juani De Pascual i Gonzalo G. Alfonso. Rozstawienie z numerem 3 nie pozostawiło szans Maximiliano Sanchezowi i Cristianowi Gutiérrezowi, dostarczając 6 / 1 6 / 1 zdobyć bilet do finałowej czwórki.

Pełni pewności siebie De Pascual i Alfonso ryzykują, że wpłyną na losy Dal Bianco i Arce. Na tyle, żeby pozbawić ich nowego finału? Odpowiedź w drugiej zmianie dnia.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.