Małe rozczarowanie w dniu półfinału w Nowym Jorku. Ze względu na wilgoć półfinały które miały zostać rozegrane w sobotę, zostały przełożone na niedzielę rano. Finał zostanie rozegrany bezpośrednio po nim, począwszy od godziny 16:XNUMX czasu lokalnego.

Przypominamy, że w pierwszym półfinale para Abud/Frugoni, co jest prawdziwą niespodzianką tego turnieju, zmierzy się z rozstawionym z numerem drugim Aguirre/Allemandi. Martin Abud jest pierwszym zawodnikiem z Paragwaju, który dotarł do półfinału na torze A1.

ABUD-A1-NOWY JORK-WIELKI MISTRZ

Po tym meczu odbędzie się clasico sezonu: Franco Dal Bianco i Maximiliano Arce zmierzą się z Juanem I. De Pascualem i Gonzalo G. Alfonso. Dal Bianco/Arce celuje w dziewiąty tytuł mistrzowski w tym sezonie Duże jabłko. Aby jednak tego dokonać, będą musieli wygrać w tym turnieju z De Pascualem i Alfonso, mając pełną pewność siebie.

Obie drużyny, które wygrają półfinał, nie będą miały czasu na odpoczynek. Finał nowojorskiego Grand Master zostanie rozegrany w środku popołudnia.

Czy ten brak odpoczynku będzie miał wpływ na wynik tego turnieju? Odpowiedz wieczorem.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.