Sytuacja wśród zawodników rozstawionych z A1 bardzo się zmienia Padel : trzy nowe pary pojawią się w Top 8 w Beausoleil w przyszłym tygodniu. W rzeczywistości tylko z nich są naprawdę nowi, ponieważ Diego Ramos i Agustin Torre byli już członkami drużyny…

Urugwajczyk i Argentyńczyk, którzy po wspólnej długiej podróży postanowili pod koniec ubiegłego sezonu rozdzielić swoje ścieżki, spotkają się ponownie po nierozstrzygniętych etapach odpowiednio z Barrerą i De Pascuala. Dlatego ten powrót, o który prosili fani, powinien zadowolić wiele osób!

Ze swojej strony bardzo utalentowany Juani De Pascual utworzy parę numer 3 z Matiasem Del Moralem, kolejnym ciekawym, ale nieco nieregularnym graczem, a Santi Rolla i Pablo Barrera również zdecydują się połączyć ich ścieżki.

Poniżej znajdziesz końcową tabelę zawodów:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !