La Walcz o pierwsze miejsce w A1 Padel kontynuuje walkę pomiędzy parą Arce/Dal Bianco i Gonzalo Alfonso, obecnie trzecią w tabeli.

Numer 1 nie musiał wysilać swojego talentu, aby w piątek awansować do półfinału. Co więcej, nie musieli nawet grać, ci, którzy skorzystali z pakietu Yaina Melgrattiego.

Maxi i Franco, którzy w dwóch dotychczas rozegranych meczach w Beausoleil nie pozostawili po sobie żadnych śladów, powinni więc być w dobrej formie jutro przed półfinałem. Ci, którzy gonią o pierwszy tytuł w 2024 roku i absolutnie chcą utrzymać swoje miejsce na szczycie tabeli Fabrice'a Pastora, staną naprzeciw Tito Allemandiego i Ramiro Pereyry, którzy nie pozostawili żadnych szans Vasco Pascoalowi i Victorowi Saenzowi (6/2 6/1).

W drugiej części obrazu również nie było zbytniego napięcia. Do pierwszego półfinału weszli wspólnie Rolla i Barrera ze szkodą dla Lopeza/Péreza (6/4 6/4), a Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso nie drżeli w starciu z Abudem/Frugonim (6/3 6/3).

Dlatego jutro od 11:00 powinniśmy mieć cztery pary w świetnej formie, aby znaleźć się w finałowej czwórce!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !