Czołowi rozstawieni są zdenerwowani na początku A1 Padel Francuski Otwarty. Po Wczoraj Tolito i Alfonso (TS2) odeszli w ostatniej chwili, następnie Allemandi i Pereyra (TS5), potrąceni przez Alos/Collantes (3/6, 6/2, 7/5), to Torre i Ramos (TS4) ucierpieli w Beausoleil. Duża różnica w stosunku do pozostałych dwóch par polega na tym, że weteranom, którzy powrócili razem po rozpoczęciu roku osobno, nie udało się uciec z pułapki Yoba/Martineza…

Rzeczywiście, outsiderzy wykorzystali trudności Torre'a z wysokimi piłkami, aby szybko objąć prowadzenie. Prowadząc 5/2 w drugim secie, widzieli, jak faworyci wracają do walki, ale w kluczowych momentach to para, która była najsilniejsza przez cały mecz, zrobiła różnicę. Wynik końcowy: 6/4 7/6 dla Yoba i Martineza, którzy sprawili pierwszą niespodziankę w Beausoleil i zakwalifikowali się do ósmego miejsca, gdzie zmierzą się z Victorem Saenzem i Vasco Pascoalem.

Aby śledzić na żywo resztę meczów z Beausoleil, w tym wejście do rywalizacji z numerem 1, poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !