Jak już wczoraj powiedzieliśmy, jest to tzw finał marzeń w którym będziemy mogli uczestniczyć w najbliższą niedzielę w Beausoleil. Przez przypadek jest to remiks marcowego finału Monaco Master!

W najbliższą niedzielę dwie pierwsze pary staną twarzą w twarz w starciu, które zapowiada się epicko. Z jednej strony obecni numery 1, Franco Dal Bianco i Maxi Arce, którzy walczą o pierwszy tytuł w 2024 roku. Z drugiej Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso, para z początku sezonu, która wygrała pierwsze trzy turnieje i który do tej pory nie został pobity na A1 Padel.

I jakby tego było mało, stawką jest miejsce numer 1 na torze. Rzeczywiście, jeśli Tolito i Alfonso wygrają, Gonza przejmie tron ​​​​od Maxiego i Franco!

Zrozumieliście, to już jest mecz sezonu, który zostanie rozegrany dzisiaj w Beausoleil o 15:00. Otwieramy prognozy: czy sądzicie, że Arce i Dal Bianco zostaną w tym roku koronowani po raz pierwszy, czy wręcz przeciwnie, po raz drugi (po Monako) ukłonią się przeciwko Tolito i Gonzalo i pozostawią tych ostatnich, aby zwyciężyli? czwarty tytuł? A jednocześnie oddają swój tron ​​​​Alfonso…

Aby śledzić mecz, przejdź do Kanał YouTube A1 Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !