Niezadowoleni z udziału w wyścigu w Beausoleil Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso szybko doszli do siebie w 1/XNUMX finału autostrady AXNUMX Padel Otwarte Francja.

W przeciwieństwie do Facundo Lopeza i Juana Ignacio Rubiniego Argentyńczycy nie wdawali się w szczegóły dotyczące zwycięstwa 6/2 6/2. Jutro spotkają się z szóstym rozstawionym, Abudem / Frugonim, który pokrzyżował nadzieje Hiszpanów Jesusa Ruiza i Mario Lopeza: 6/6 1/6.

W tej części tabeli przeciwnikiem zmierzą się drugi ćwierćfinał Bramkarze De Pascuala i Del Morala, Javi Perez i Rodrigo Lopez, na 7. miejscu, nowa para Barrera / Rolla.

Ale w oczekiwaniu na kwartę przyszedł czas na drugą część ósmej, z kilkoma pięknymi plakatami w perspektywie, co zobaczycie w poniższym programie:

Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał YouTube A1 Padel od godziny 11:00 w najbliższy czwartek

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !