Co za gra ! Czekaliśmy na A duży szok pomiędzy dwiema najlepszymi parami A1 Padel w tę niedzielę w Beausoleil i tak się stało!

Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso rozpoczęli spotkanie z hukiem, po świetnym rozpoczęciu sezonu, który pozwolił im wygrać trzy pierwsze turnieje w 2024 roku. Numery 2, wciąż niepokonane na A1 Padel w tym roku pokazali, że są parą chwili, wbijając kontrolowanego pierwszego seta: 6/2.

Jednak w drugiej turze numery 1, które w najbliższą niedzielę mogą utracić tron ​​(na rzecz Alfonsa), pokazały, z jakiego drewna są wykonane. Rozpoczynając prawdziwą bitwę, numery 1 stopniowo wracały do ​​meczu, wygrywając drugiego seta i bardzo zacięty tie-break: 7/6 (5).

Załamani na początku decydującej rundy, Tolito i Alfonso znaleźli środki, aby podbić do 15/40 i natychmiast wrócić do 1/1. Ale z tyłu, gdy prowadzili 40/30, pozwolili przeciwnikom wznowić serwis. Zawodnicy z tyłu mieli okazję do odbicia, jednak za każdym razem to oni byli zdominowani w najważniejszych momentach. Wreszcie nadszedł ostatni moment przerwy, w którym Arce i Dal Bianco zdobyli swój pierwszy tytuł w tym roku i pierwsze zwycięstwo w sezonie przeciwko Aguirre/Alfonso! Wynik końcowy: 2/2 6/7 6/6.

Pobity po raz pierwszy w 2024 roku na A1 Padel, Tolito i Gonzalo, którzy w tę niedzielę prawie zajęli pierwsze miejsce, z pewnością będą mieli nieco obniżone morale, ale biorąc pod uwagę ich poziom gry, powinni wkrótce mieć okazję do zemsty!

Dla tych, którzy chcą obejrzeć mecz jeszcze raz:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !