Dwie najlepsze drużyny na torze A1 Padel ponownie zmierzą się ze sobą w finale A1 Padel Jutro France Open w tenisie Padel Piękne słońce.

W przeciwieństwie do rozstawienia z numerem siedem w tabeli, Santiago rolla et Pablo barrera, Tolito Aguirre et Gonzalo Alfonso nie pozostawiało miejsca na wątpliwości. Argentyńczycy zanotowali solidny występ, kontynuując początek sezonu spektakularnym meczem. Nagrali swoje 19. zwycięstwo z rzędu (6/3 – 6/4) i teraz chcą zdobyć czwarte trofeum w czterech turniejach.

W drugiej części tabeli Arcy Maksymiliana et Franco Dal Bianco doskonale spisali się w półfinale. Szefowie toru A1 naśladowali swoich poprzedników wygrywając Ramiro Pereyrę et Niemiecki Tito w dwóch rundach: 6/4 – 6/2. Tym samym Argentyńczycy rozegrają swój drugi finał w sezonie.

Finał, o którym wszyscy marzyli, rzeczywiście się odbędzie. W grę wchodzi nie tylko tytuł, ale także Gonzalo Alfonso, który ponownie może nim zostać światowy numer jeden na torze A1, kończąc ponad dwuletnią dominację pary Arce/Dal Bianco.

Mecz będzie transmitowany na żywo jutro o godzinie 15:XNUMX Kanał YouTube A1 Padel.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!