Wielkie nazwiska zrobiły swojeA1 Padel Galicja otwarta a najlepsza czwórka z obwodu zakwalifikowała się do finałowej czwórki ostatniego turnieju w czerwcu! Dla niektórych było to nadal bolesne.

Tolito Aguirre et nowy numer 1 na A1, Gonzalo Alfonso, straszyli się nawzajem podczas ćwierćfinału przeciwko Chiostriego/Sancheza. Po przegranej w pierwszym secie 6/2, pierwszy rozstawiony musiał ciężko pracować w pozostałych dwóch setach, aby uniknąć pierwszego prawdziwego rozczarowania w tym sezonie. Wszystko dobre, co dobrze się kończy dla pary Aguirre / Alfonso, przeciwko której dzisiaj zagrają w pierwszej zmianie Ramiro Pereyrę et Adrian Germani.

Bez obaw o Arce et Dal Bianco, którzy doskonale manewrowali swoim spotkaniem, aby wygrać kolejny półfinał w tym sezonie. Będą przeciwni ocalałym Juani de Pascual et Matias Del Moral który poszedł po ten bilet w ostatnich czterech w trzysetowym meczu przeciwko Ramosa/Torre’a.

Dzisiejszy program:

Tabela :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.