Na A1 hierarchia wyraźnie się zmieniła Padel. Jeśli Maxi Arce i Franco Dal Bianco rozpoczęli Galicia Open ze statusem rozstawionego z numerem 1, Argentyńczycy nie są już liderami toru Fabrice’a Pastora…

Aguirre i Alfonso zdobywają podwójną bramkę w Galicji! Oprócz zdobycia piątego tytułu mistrza w sezonie, Argentyńczycy zostali parą numer 1 w A1 Padel ! Od następnego turnieju w zawodach na torze Fabrice Pastor pojawi się nowy zawodnik z numerem 1.

Wczoraj w finale w Pontevedra, Gonzalo i Tolito pokazali Arce'owi i Dal Bianco, że są nowymi królami A1. Zwyciężyli 6/4 6/4, ci, którzy w tym roku przegrali tylko raz na A1 Padel (w finale France Open, przeciwko… Arce / Dal Bianco), w dalszym ciągu wszyscy zgadzają się z 29 zwycięstwami z 30 rozegranych meczów.

Zahaczeni przez Chiostriego/Sancheza w kwarcie, nowi numery 1 cofnęli się, po korekcie nałożonej na Allemandiego/Pereyrę (6/0, 6/1), a następnie zwycięstwo w dwóch setach nad tymi, którzy rozpoczęli rok jako faworyci.

Dzięki pięciu zwycięstwom w sześciu turniejach Aguirre i Alfonso są teraz parą do pokonania na A1 Padel. Czas pokaże, czy nowy status będzie dla nich pomyślny. Początek reakcji za nieco ponad trzy tygodnie w Argentynie na La Rioja Open!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !