Bierzemy te same i zaczynamy od nowa na A1, z nowym finałem z Arcy Maksymiliana et Franco Dal Bianco (TS1) przeciw Tolito Aguirre et Gonzy Alfonso (ST2).

Mieliśmy do tego prawo dość szybki półfinał w sobotępodczas dwóch spotkań tego dnia. Dzień rozpoczął się od świetnego plakatu: naprzeciw siebie stanęli Gonza Alfonso i Tolito Aguirre Ramiro Pereyrę et Adrian Germani (TS4). Mecz, który zakończył się krótkim pokazem Tolito i Gonzy, którzy po drodze opuścili tylko jeden mecz! Zwycięstwo 6/1 6/0, które po raz kolejny pokazuje formę pary Alfonso / Aguirre.

Drugi półfinał został znakomicie rozegrany przez Arcy Maksymiliana et Franco Dal Bianco który również potrzebował tylko dwóch setów, aby wyjść Juani de Pascual et Matias Del Moral (TS3). Zwycięstwo 6/1 6/4 dla rozstawienia 1.

Finał „Mistrzów” odbędzie się dzisiaj o godz 16h30. Mecz powinien być dostępny na kanał YouTube A1 Padel !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.