W najbliższy wtorek rozegrana została pierwsza runda 1 kolejki na AXNUMX Padel Puebla otwarta. Jedyne, co możemy powiedzieć, to to, że czołowi rozstawieni musieli walczyć, aby zakwalifikować się do drugiej rundy.

Rzeczywiście, jak widać w poniższej tabeli, rozstawieni z numerami 6 i 7, którzy debiutowali w zawodach, musieli zaciekle walczyć, aby uniknąć przedwczesnej eliminacji. Melgratti i Rolla mieli wszelkie trudności na świecie, aby uciec z pułapki, której chcieli na nich Maldonado i De Astorca (5/7 6/4 6/3). To samo dla Chiostriego i Sancheza przeciwko Gaitanowi i Peironowi (6/1 4/6 6/3)

Już w najbliższą środę w zawodach zadebiutują pary 5 i 8. Czy uda im się bezpiecznie wydostać? Odpowiedź od 16:00 czasu francuskiego na stronie Kanał YouTube A1 Padel.

Dzisiejszy program:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !