Już w najbliższy piątek o godzinie 16:00 ćwierćfinał turnieju imA1 Padel Otwarte Sanlucar de Barrameda. Jak zobaczysz, w finałowej czwórce pojawi się para-niespodzianka, bez względu na wszystko.

Rzeczywiście, jeśli w najbliższy piątek pięć z ośmiu rozstawionych zawodników pojawi się na andaluzyjskich torach, trzy pary, których niekoniecznie spodziewaliśmy się na tym poziomie, zostaną zaproszone do elity toru Fabrice'a Pastora. A najbardziej zaskakujące jest to, że wszyscy znajdują się w tej samej części stołu.

Po prawej stronie, na dole, widzimy, że nieustępliwi Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso (TS2) zmierzą się dzisiaj z Leonardo Yobem i Danielem Martinezem, którym wystarczyły dwa krótkie sety, aby zaskoczyć Maxiego Sancheza i Fede Chiostri (TS8): 6/ 3 6/4.

Na górze, w tej części tabeli, w której w pierwszej rundzie otrząsnęły się pary Del Moral / De Pascual (TS3) i Barrera / Rolla (TS7), będziemy uprawnieni do kwarty pomiędzy outsiderami: Pineda / Garcia vs Perry / Pereyra!

Jednak po lewej stronie znajduje się czterech rozstawionych graczy i spodziewamy się wielkich wstrząsów!

Zaktualizowana tabela:

Dzisiejszy program:

Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał YouTube A1 Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !