Era Dal Bianco/Arce dobiegła końca, do tego stopnia, że ​​dawnemu numerowi 1 na świecie nie udało się dotrzeć do półfinału Sanlucar Open. W związku z tym obwód Fabrice'a Pastora ma nowy numer 1 na świecie: Gonzalo Alfonso.

Maximiliano Arce i Franco Dal Bianco już to zrobili prawie stracili tytuł podczas turnieju w Beausoleil, w zeszłym miesiącu. Byli autorami m.in zmontowane spektakularnie udało im się utrzymać pozycję numer 1. Tym razem nie dotrą nawet do ostatniej czwórki turnieju w Hiszpanii, pokonani w trzech setach Ramiro Pereyrę et Adrian Germani.

Ze swojej strony buldożery Gonzalo Alfonso et Tolito Aguirre nie stracił czasu na torze, pokonując Daniela Martineza i Leonardo Yoba. Dzięki temu zwycięstwu Gonzalo Alfonso stał się nowym numerem 1 w A1. Przed Tolito jeszcze trochę pracy, aby dołączyć do partnera sezonu.

Inni zakwalifikowali się do ostatniej czwórki w Hiszpanii: Augustyna Torre et Diego Ramosa. Obaj gracze pokonali Martina Abuda i Santiago Frudoni po bardzo zaciętym meczu, który zakończył się remisem W ostatnim secie 7/5. Spotkają się zatem z Ramiro Pereyrą i Adrianem Allemandim.

Wiedzieliśmy, że po drugiej stronie tabeli w półfinale tego turnieju pojawi się para niespodzianka. W końcu to para Cristobal Garcia / Santiago Pineda kto wygrał pojedynek outsiderami, aby pozwolić sobie na mecz z Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso.

Pierwszy półfinał zaplanowany na godzinę 11:XNUMX, a zaraz po nim drugi mecz:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.