Pierwszy dzień płyta główna A1 Padel Otwarte Sanlucar de Barrameda widziałem cierpienie nasion 4 i 5 w Andaluzji.

Początki turniejów są czasami trudne dla faworytów, co widzieliśmy wczoraj w przypadku par Torre / Ramos (TS4) i Allemandi / Pereyra (TS5), które zmuszone były do ​​rozegrania trzech setów z rzekomo słabszymi duetami Bohorquez/Peralta i Blanco /Sancheza. W obu meczach widzieliśmy podobne scenariusze, w których czołowi rozstawieni przeszli po dwóch zaciętych setach. Zobaczymy, czy te dwie pary będą w stanie wykazać się taką samą intensywnością od początku meczu w XNUMX/XNUMX finału w środę...

Ale w międzyczasie w najbliższy wtorek na wspaniałych arenach Sanlucar odbędzie się sport, z ośmioma meczami w programie. Z wielką uwagą będziemy także śledzić starcie drugiego rozstawionego Alfonso / Aguirre, który w tym sezonie przegrał tylko raz na torze Fabrice'a Pastora, z rozstawioną nie tak dawno parą Britos / Melgratti!

Zaktualizowana tabela z poniedziałkowymi wynikami:

Wtorkowy program:

Aby śledzić mecze:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !