Kto mówi niedziela, mówi ostatni dzień o godz A1 Padel Otwarte w Sanlucarze. Jak zwykle, Gonzalo Alfonso et Tolito Aguirre odpowiedział na wezwanie i dzisiaj zagra przeciwko Augustyna Torre et Diego Ramosa.

Niesamowity Tolito i nowy światowy numer 1 w A1, Gonzalo Alfonso, nie radził sobie dobrze w obliczu Cristobal Garcia i Santiago Pineda, para niespodzianka z tego ostatniego kwadratu. Duet odnoszący największe sukcesy w tym sezonie na torze Fabrice’a Pastora z łatwością odepchnął swoich przeciwników, zadając im: 6 / 1 6 / 1. Spotykają się dla po raz piąty w finale ten sezon, w pięciu turniejach…i spróbuje zdobyć czwarty tytuł! Szczególnie będą starali się zakończyć ten tydzień w wielkim stylu, po nowym ranking z Gonzy.

Naprzeciw nich znajdziemy 4. rozstawienie tego turnieju, Augustyna Torre et Diego Ramosa, z którym wygrała swoją konfrontację Ramiro Pereyrę et Adrian Germani, na koniec bardzo wyrównanego i zaciętego spotkania, które zakończyło się w dwóch setach: 7 / 6 7 / 6.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.