Jaki początek sezonu robią? Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso. Argentyńczycy pokonani tylko raz na A1 Padel (przez Arce / Dal Bianco w finale France Master), właśnie zdobyli czwarty tytuł w 2024 roku.

To idealny tydzień, który kończy się dla drugiej pary na torze Fabrice'a Pastora. Rzeczywiście, oprócz numeru 1 porwanego przez Alfonso z Dal Bianco / Arce, najbardziej płodna para na początku sezonu na A1 Padel zdobywa w tym roku czwarty tytuł.

Argentyńczycy, którzy byli przeciwni powracającym Diego Ramosowi i Agustinowi Torre, odnieśli nowe zwycięstwo w dwóch setach (6/2 6/4), czwartym w tym Sanlucar Open, kończąc tym samym Sanlucar Open, który będą mieli całkowicie opanowane.

Nie martwcie się, Tolito i Alfonso potwierdzają, że są najlepszymi zawodnikami w A1 Padel Już teraz. Od tego momentu dwójka przyjaciół będzie zmierzać do Rzymu, gdzie oczekuje się ich na pierwszą rundę eliminacji Premier Padel Włochy Major. Pierwszy z nich zmierzy się jutro w pierwszej rundzie z Ramirezem / Hernandezem z Gonzalo Rubio, drugi zmierzy się z Raulem Marcosem i dzisiaj zmierzy się z Cassettą / Demianem Cuello!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !