Rozstawiony 2 z Sevilla Master z A1 Padel została potrącona w tę sobotę, ale wciąż udało jej się skasować swój bilet na półfinały.

Po nieudanym starcie w Kapsztadzie Chiostri i Melgratti wydają się czuć coraz bardziej komfortowo. Rzeczywiście, Argentyńczycy powstrzymali Aguirre i Allemandiego w ten piątek w Sewilli. W ćwierćfinał bardzo przyjemne, faworyci utrzymali jednak swoją rangę, dzięki trzeciemu setowi podczas masteringu.

Tito i Tolito wygrywają 6/4 4/6 6/2 i kwalifikują się do ostatniej czwórki, gdzie dziś po południu będą na nich czekać Agustin Torro i Diego Ramos.

Spotkanie, które odbędzie się bezpośrednio po bardzo atrakcyjnym spotkaniu o godzinie 17:00: Arce / Dal Bianco vs De Pascual / Alfonso!

Aby śledzić matematykę, przejdź do Kanał YouTube A1 Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !