Niespodzianka po stronie Sewilli, gdzie Agustin Torre i Diego Ramos zdominowali rozstawioną dwójkę rozgrywek: Aguirre/Niemiec.

Andaluzyjscy widzowie nie będą uprawnieni do finału pomiędzy parami numer 1 i 2. Jeśli Arce i Dal Bianco dobrze się spisali tego popołudnia, Tito i Tolito nie zdołali wydostać się z pułapki Torre/Ramos.

Argentyńczyk i Urugwajczyk rozpoczęli spotkanie od mocnego uderzenia, zadając przeciwnikom 6/2. Z tyłu faworyci byli w stanie zareagować wszędzie i wyobrażaliśmy sobie, że zakończą swój powrót. Ale nie licząc na solidność rozstawionej ósemki, która od początku seta wznowiła swój marsz do przodu.

Germani i Aguirre byli w stanie wrócić i byli bliscy podniesienia na 5/4, ale fatalne uderzenie Tolito w „punto de oro” dało zwycięstwo outsiderom. Wynik końcowy: 6/2 4/6 6/3.

Agustin Torre i Diego Ramos pokazują, że trzeba na nich liczyć na starcie sezonu i już jutro spróbują zakończyć sensację w starciu z numerem 1!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !