Spodziewaliśmy się szoku w pierwszej rundzieA1 Padel Otwarte w Sanlucarze pomiędzy rozstawionymi 2 Aguirre / Alfonso a parą Britos / Melgratti, ale tak naprawdę nie miało to miejsca…

Rzeczywiście, Tolito i Gonzalo, pokonani w tym sezonie tylko raz na torze Fabrice'a Pastora, są w świetnej formie. Po raz kolejny udowodnili to recitalem przeciwko swoim rodakom: 6/1 6/2!

W tej chwili czołowi rozstawieni mają się dobrze w Andaluzji, z wyjątkiem jednego, w skład którego wchodzą Matias Del Moral i Juani De Pascual. Pokonani w 2/6 finału we Francji Argentyńczycy ponieśli kolejną zawstydzającą porażkę: 4/6, XNUMX/XNUMX z Pedro Verą i Sergio Ariasem... Hiszpanie zagrają jutro z Pedro Perrym i Relisem Fereyrą w meczu, który zapowiada się bardzo dobrze. gorący.

Ze swojej strony De Pascual i Del Moral nie wydają się pewni siebie i będą musieli szybko się pozbierać, jeśli nie chcą zacząć spadać w rankingach...

Ale tymczasem życzę miłego dnia padel zostanie ogłoszony w najbliższą środę w Sanlucar. Dowód poniżej:

Zaktualizowana tabela:

Aby śledzić mecze, przejdź do Kanał YouTube A1 Padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !