Kolejny wielki dzień pełen niespodzianek w Beausoleil dla A1Padel Otwarte Francja.

Sensacje na męskim obrazie

W 100% argentyńskim pojedynku numery 1, Maximiliano Arce i Franco Dal Bianco okazał się lepszy od pary Frugoni/Para, zwycięstwo 6 / 3 7 / 5.

Rodrigo Lopeza i Thomasa Chedy nie udało im się powtórzyć swojego wyczynu z numerem 2 na torze, Germani i „Tolito” przeleciał nad spotkaniem z Hiszpanami i wygrał 6 / 2 6 / 3.

Nie są gotowi zapomnieć o tym meczu, Nanno Puppo i Leonardo Yob wygrał z portugalskimi braćmi Bóg w meczu antologii. Pierwszy set zmienia się na korzyść Argentyńczyków, którzy wygrywają rundę 6 / 3. Nasienie numer 9 odzyskuje przewagę i wygrywa drugą rundę 6/4. W ostatnim secie Portugalczycy poprowadzą nawet 5:2 ale Argentyńczycy nie powiedzieli ostatniego słowa. Nanno i Leito walczyć do końca i doprowadzić braci Deus do tie-breaka. Po zapisaniu 4 punktów meczowych, Puppo i Yob obalić Portugalczyka, 6/3 4/6 7/6. Już w ten piątek zagrają w pierwszym ćwierćfinale swojej młodej kariery.

Diego Ramosa i Agustina Torre musiał walczyć o zwycięstwo z parą hiszpańską Batista/Gil. Urugwajczyk i Argentyńczyk prowadzili w pierwszym secie 5:1, zanim zostali złapani na 5:5. Finaliści Seville Master nadal wygrywają pierwszą rundę 7 / 6. W drugiej rundzie Diego i El Loco ponownie są zaskoczeni, ale udaje im się wygrać spotkanie 7 / 6 6 / 4.

Lijo i Semmlera zaoferowali sobie skalp rozstawionego numeru 4. Po raz kolejny, Brytyjczycy i Sanchez przedwcześnie wypaść z rywalizacji. Hiszpanie zdominowali pierwszego seta 6:4, by przegrać drugiego w tie-breaku 6:7. Ale w końcu Lijo i Semmler przelatują nad trzecim setem i wyrzucają TS4 z turnieju 6/4 6/7 6/1.

Juan Ignacio De Pascual i Gonzalo Alfonso wykonał zadanie przeciwko Hiszpanom Jose Luiz Gonzalez i Antonio Luque, ze zwycięstwem 7 / 5 6 / 3.

Matias Dal Moral i Pablo Barrera uniknąć pułapki Feyrrera/Piotto. Argentyńczycy wygrywają w dwóch setach, 6 / 2 7 / 6.

Ostatnia gra dnia zakończyła się zwycięstwem pary Chozas/Gutierrez w obliczu duetu Flores/Morilla z pierwszym zestawem zahaczonym i drugim przyspieszonym: 7/5 6/0.

Aby ponownie przeżyć spotkanie:

Francuska para w 1/4 finału

W suspensie, Lucile Pothier i Jessica Ginier wygrały w 3 setach z TS10 turnieju, zwycięstwo 4/6 6/3 6/4.

Lucile Pothier – Jessica Ginier A1 Padel Otwarte Francja

Wendy Barsotti i Elodie Invernon nie udało się zakwalifikować tego popołudnia! Po nieudanym rozpoczęciu meczu Francuzi biegną za wynikiem. Brazylijczyk i Portugalczyk byli bezwzględni w pierwszym secie. W drugiej rundzie Wendy i Élodie przybywają z lepszymi intencjami, ale Ribeiro i Silva są powyżej. Francuzi przegrywają w dwóch setach 6 / 2 6 / 3.