W emocjonującym pojedynku, francuska para wygrała w 3 setach z włosko-argentyńską parą Parmigiani/Montesi. To czwarte z rzędu zwycięstwo Francuzów w tej A4Padel Otwarte Francja.

Ciężki początek

Jednak w pierwszym secie to rozstawiony numer 10 turnieju ściga się na prowadzeniu. Francuzi mają problem z dostaniem się do pierwszego etapu i są przełomem. Lucile i Jessica biegną za wynikiem i nie udaje im się złamać przeciwników, Włoszka i Argentynka wygrały pierwszego seta 6/4.

inna twarz

Trójkolorowy duet rozpoczyna drugą rundę z innym obliczem: bardziej agresywni i zręczniejsi, udaje im się przejąć przewagę i wygrać drugą rundę 6 / 3.

W trzecim secie Lucile et Jessica utrzymując ten sam rytm, dystansują parę włosko-argentyńską przerwą z góry. Mimo uratowania dwóch meczowych punktów, Parmigiani i Montesi nie wrócą. Francuzi przejmują 4/6 6/3 6/4.

Druga francuska drużyna w ćwierćfinale?

Wendy Barsotti i Elodie Invernon chcą też biletu na 1/4 finału. Francuska para przystąpi do rywalizacji o godzinie 16:5 i zmierzy się z rozstawioną z numerem XNUMX: Patricią Ribeiro/Manuelą Silvą.