Zróbcie miejsce dla previas kobiet dzisiejszego ranka z pięcioma Francuzkami na starcie!

Dwie eliminacje

Niestety nie przeszło Carla Toully i jej portugalska koleżanka z drużyny Catarina Dos Santos przegrali 6 / 3 6 / 1 wcześniej rano!

Camille Sireix i Marie-Amelie Dardaine również nie zakwalifikował się. W przeciwieństwie do dwóch Holendrów Van Der Hoek i Maiike Betz, trójkolorowi ucierpieli z powodu potężnych ataków Batawian! Pierwszego seta wygrywają Holendrzy! Pomimo wybuchu dumy nie wracają i nie kłaniają się 6 / 4 6 / 4.

Camille Sireix i Marie-Amelie Dardaine

Lucile i Jessica w finale previa

Po trudnych kwalifikacjach zeszłej nocy, Lucile Pothier i Jessica Ginier po raz kolejny zmierzyli się z hiszpańską parą. Pierwsza runda jest jednokierunkowa i kończy się na korzyść dwóch Francuzek, 6 / 3, Ale Lorenza i Marqueza nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa i popychają francuską parę do granic możliwości, Lucile i Jessica przegrywają drugiego seta 4 / 6 ale pokaże inną twarz w 3. secie! bez suspensu, zwycięzcy P2000 w Bordeaux zrobić bańkę na swoich przeciwnikach i wygrać w 3 setach 6/3 4/6 6/0.

Przed dotarciem do stołu finałowego Francuzi muszą dziś po południu zaprezentować się w finale previas przeciwko Para hiszpańsko-argentyńska Maria Rojas i Maria Garcia. W przypadku zwycięstwa w kobiecym cuadro byłyby dwie francuskie pary.

Wincenty Gallie

Fan piłki owalnej, okrągłej, ale i sportów rakietowych, ukąsił go padel w młodości w Galicji. Vince, równie dobrze czując się przed kamerą, jak i za mikrofonem, będzie mógł wnieść swoją wizję i doświadczenie jako fan małej żółtej piłki.