To, czego wszyscy obawialiśmy się od kilku miesięcy, w końcu okazało się słuszne.

Jeśli przez kilka lat World Padel Tour zaoferował całkowicie darmową transmisję meczów z ćwierćfinałów za pośrednictwem swojego konta youtube, w tej edycji z 2022 r. sytuacja uległa zmianie.

Rzeczywiście, odkąd ta dyscyplina zdobywa coraz więcej zwolenników, organizatorzy postanowili, jak w wielu innych dyscyplinach, uczynić treści płatnymi.

Le padel zaczyna płacić

Niestety dla niektórych widzów plotka się sprawdziła: teraz musisz zapłacić, aby oglądać mecze WPT z kanapy z ćwierćfinału. Pamiętaj, że dotyczy to tylko losowania mężczyzn, ponieważ losowanie kobiet będzie transmitowane bezpłatnie przez cały sezon World Padel Tour TV.

W Hiszpanii, świętej ziemi tego sportu, prawa do transmisji wykupili Movistar+. Dla tych, którzy nie znają hiszpańskiej grupy, jest to w zasadzie zasiedziały operator telefoniczny, który jest również dostawcą Internetu i który uruchomił swoją platformę streamingową. ten padel jest dodawany do szerokiej gamy treści i dlatego zachwyci członków platformy.

Czy nadal możemy cieszyć się niektórymi grami za darmo?

Ku uciesze miłośników, odpowiedź brzmi: tak!

Jak relacjonowaliśmy Ci kilka dni temu finały 1/16 i 1/8 będą dostępne bezpłatnie w Aplikacji World Padel Tour TV.

Po pierwsze, bo pamiętajmy, że do tej pory streamowanie zaczynało się dopiero od ćwierćfinału.

Jak przez youtube w zeszłym roku będzie można wybierać między komentarzami hiszpańskimi lub angielskimi.

Reasumując więc sytuację, w Hiszpanii, podobnie jak we wszystkich innych krajach, kibice będą mogli za darmo cieszyć się starciami najlepszych graczy na świecie w szesnastym i ósmym finale.

Ale z ćwiartki mecze będą dostępne tylko dla członków Movistar +, Canal + lub inne kanały, które kupiły prawa w innych krajach. Pamiętaj, że jeśli kanały posiadające prawa zdecydują się nie transmitować turnieju, może on być dostępny za darmo World Padel Tour Telewizja dla tego kraju, jak miało to miejsce podczas Blockchain.com Miami Open we Francji.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.