Problem z wysyłaniem, problem ze sprzętem ... Czasami zakup sprzętu wiosłowego może być prawdziwym torem przeszkód. Co poradzić sobie z tymi problemami?

1. Nie kupuj tylko na podstawie ceny

Nigdy nie powiemy ci wystarczająco dużo, ale za kilka euro wybierz bezpieczeństwo swojego zakupu.

Oczywiście za pośrednictwem klubów zakup jest bardzo bezpieczny, ponieważ w przypadku problemów zawsze istnieje możliwość wymiany produktu lub rozwiązania ewentualnego problemu. To klub zajmie się później zobaczeniem znaku i załatwi całą część administracyjną. Krótko mówiąc, co oszczędza czas, ponad wydajność.

2. Sprawdź, czy rozmówcy mówią po francusku

W przypadku wielu zakupów poza klubem możesz mieć pewne rozczarowania. Na przykład brak możliwości skontaktowania się z witryną lub znalezienia kontaktu w najlepszym przypadku w Hiszpanii lub w najgorszym przypadku w niektórych krajach folklorystycznych ... Jeśli chodzi o Hiszpanię, możesz mieć nadzieję aby zobaczyć, jak Twój projekt został rozstrzygnięty, tak samo jak w przypadku krajów spoza Unii Europejskiej, możesz pożegnać się ze wszystkimi swoimi nadziejami.

3. Sprawdź, czy twoje produkty mają gwarancję.

Jest to kolejny duży problem, gdy nie kupujesz we Francji, niekoniecznie korzystasz z francuskiej gwarancji i nagle wymiana produktu staje się bardzo skomplikowana.

Należy jednak pamiętać, że gwarancja hiszpańska jest taka sama, ale komplikacja procedury może nie być oczywista.

4. Gdzie kupić

Bezpośrednio do klubów Padel. Jest to najprostszy i najbezpieczniejszy dla gracza. Możesz przejść na stronę GOTOPADEL, aby zobaczyć, gdzie kupić swoje rzeczy. Czarna plama: Kluby niekoniecznie mają wszystkie referencje, ale najczęściej mogą zamawiać u swojego dostawcy.

Niektóre kluby Padel mają również własną stronę internetową. Często stanowi gwarancję powagi i jakości.

W przeciwnym razie masz witryny partnerów 3, które już przetestowaliśmy, bardzo aktywne we Francji i cieszące się doskonałym wizerunkiem:

[new_royalslider id = "6"]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.