Wydajność Activ to stowarzyszenie w służbie graczy. James mówi nam więcej o jego celu i sposobie działania.

Jakie są kategorie?

Zdefiniowaliśmy kategorie 3: młodzi ludzie poniżej 18 lat, 18-23 lat i starsi niż 23 lat. Wszyscy gracze, którzy do nas dołączą, muszą mieć krajowe lub międzynarodowe projekty zgodne z ich aktualnymi rankingami, potencjałem rozwoju i wiekiem. Oczywiście celujemy w najlepszych graczy, ale możemy zintegrować „gracza z potencjałem” i nie integrować gracza tylko w stosunku do jego obecnego rankingu. Zespół jest zatem w liczbie mnogiej pod względem wieku, ale także płci, a zwłaszcza lokalizacji ... Dla mnie ważne jest, aby ludzie, którzy integrują Zespół, byli obecni na całym terytorium Francji i Hiszpanii.

Jakiego rodzaju sponsora szukasz?

Potrzebujemy środków technicznych i finansowych. Udział sponsorów i mecenasów może przybierać różne formy: wyposażenie (stroje, rakiety śnieżne), udogodnienia (dostęp do klubu rezydenta, bezpłatny lub tani dostęp do niektórych usług, koszty zakwaterowania i podróży) lub lub przydziały finansowe na pokrycie niezbędnych usług, takich jak monitorowanie medyczne i żywieniowe, oraz części technicznej (przygotowanie fizyczne, psychiczne i emocjonalne).

Zdefiniowaliśmy kilka poziomów wkładu, od nazewnictwa zespołu do wkładek w ich strojach.

Padel jest obecny na FFT, jak pozycjonujesz się względem niej?

Zaczynamy pokornie, z pasją, aby wnieść więcej do tego sportu. Wszystkie siły są mile widziane w sporcie w pełnym rozwoju i będziemy zachwyceni, że członkowie zespołu noszą wysokie barwy Francji, zarówno indywidualnie, jak i wewnątrz zespołu Francji, i że braliśmy udział w tej przygodzie.

Czy mógłbyś podsumować swój projekt?

Jesteśmy nosicielami ambitnego projektu służącego zabawnemu, nowoczesnemu i dostępnemu sportowi, który zasługuje na jeszcze większe podkreślenie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.