Alejandro Galan i Juan Lebron spróbują wygrać trzeci z rzędu turniej World Padel Tour: byłby to pierwszy od 2017 roku.

Adeslas Open zaczyna się jutro i faworytami tego turnieju są koniecznie Ale Galan i Juan Lebron. Numer 1 w wyścigu, który pozostanie w dwóch kolejnych zwycięstwach WPT, spróbuje dodać trzeci, co byłoby pierwszy hat-trick od Belasteguin / Lima w 2017 roku.

Si warunki gry nadal powinny być przychylne hiszpańskiej parze, nie możemy powiedzieć, że mają łatwa deska. Rzeczywiście, będą musieli skoncentrowany od pierwszej rundy, bez względu na to, co stanie się ze zwycięzcami meczu Nieto / Rico vs Piñeiro / Ruiz.

Runda XNUMX naprawdę nie ma prezentu, co mogłoby doprowadzić do starcia z Ruizem / Botello w ćwierćfinale, a następnie potencjalnie Belasteguin / Tapia, Stupaczuk / Gutierrez lub Silingo / Di Nenno w półfinale. Krótko mówiąc, będą już potrzebować batem, aby dotrzeć do czwartego finału w tylu turniejach w 2020 roku.

Wreszcie, w przypadku finału, Ale i Juan mogliby spotkać nasienie numer 2 tego Adeslas Open, Lima / Navarro, które koniecznie będą zemstą po ich eliminacji w kwartałach podczas poprzedniego turnieju. Konieczne będzie zatem, aby Galan i Lebron znów byli bez zarzutu, aby zdobyć potrójną część.

Wierzysz w to?

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!